Dingstanti ir vėl atsirandanti duobė Vytauto gatvėje, Rokiškyje – vandentiekininkų darbas (0)

Publikuota: 2022-07-19 Kategorija: Aktualijos
Dingstanti ir vėl atsirandanti duobė Vytauto gatvėje, Rokiškyje – vandentiekininkų darbas
Rokiškio Sirena nuotr. / Duobė Vytauto gatvėje tai atsiranda, tai dingsta

Į Rokiškio Sirenos redakciją kreipėsi Vytauto gatvės gyventojas (redakcijai vardas ir pavardė yra žinomi), prašydamas pasiteirauti, kodėl jau du mėnesius duobė Vytauto gatvės važiuojamojoje dalyje ties senelių globos namais (jų adresas Vytauto g. 35A, Rokiškis) kelia nepatogumų vairuotojams ir netgi pėstiesiems. Gal prieš porą mėnesių gatvė pradėta tvarkyti, išasfaltuota, tačiau netrukus ir vėl atsirado. Pasak pranešėjo, dabar duobė užpilta akmenukais, tačiau jau tris savaites atvažiuoja technika, sušluoja išsibarsčiusius akmenis ir vėl išvažiuoja. Esą duobę pripylė skaldos, ženklą pastatė ir paliko.

Pasidomėjus duobe gyvai, tikrai susidarė įspūdis, kad automobiliams naudos ji nedaro – netyčia užvažiavus ant akmenukais užmėtytos zonos, galima ir mašiną sugadinti. Dėl ko susidarė ši duobė ir kada ji bus sutvarkyta, paklausėme Rokiškio miesto seniūno Arūno Krasausko. Deja, jis nieko paaiškinti negalėjo ir informavo, kad Vytauto gatvė – Lietuvos automobilių kelių direkcijos nuosavybė, o tvarko ją AB „Kelių priežiūra“.

Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovas Saulius Jansonas apie duobę Vytauto gatvėje paaiškino plačiau: „Minėtoje vietoje tvarkoma vandentiekio trasos avarija, kurios taisymo metu UAB „Rokiškio vandenys" yra išfrezavę kelio dangą. Kelio dangą įmonė sutvarkys, pilnai pašalinus vandentiekio avariją.“

Gaila, kad vandentiekio avarijos likvidavimo darbai gerokai užsitęsė. Galbūt ši informacija, kad Rokiškio gyventojams Vytauto gatvėje žiojinti duobė – ne vis tiek, UAB „Rokiškio vandenys“ darbus paspartins. Jeigu ne, pasidomėsime papildomai.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video