Išpildė rokiškėnų svajonę: ilgai prašyta stotelė jau stovi vietoje (0)

Publikuota: 2024-03-18 Kategorija: Aktualijos
Išpildė rokiškėnų svajonę: ilgai prašyta stotelė jau stovi vietoje
Rokiškio Sirena nuotr. / Naujoji stotelė keleivius saugos nuo lietaus ir sniego.

Praėjusią savaitę Rokiškio miesto seniūnija įgyvendino vieną didžiausių viešuoju transportu besinaudojančių rokiškėnų svajonę: Respublikos gatvėje, netoli prekybos tinklo „Maxima“ mažosios parduotuvės, viešojo transporto sustojimo vietoje buvo įrengta stiklinė priedanga autobuso laukiantiems keleiviams.

Maršrutiniais miesto autobusais keliaujantys žmonės ne vienerius metus kalbėjo apie būtinybę vienoje populiariausių miesto stotelių įrengti priedangą nuo lietaus, sniego ir vėjo.

Deja, nors miesto seniūnijos atstovai sakė girdintys gyventojų skundus ir prašymus, visgi, sumontuoti stoginės nepavyko ilgą laiką, nes dalis jos turėjo „įžengti“ į privačią žemę. Padėtis pasikeitė praėjusį rudenį, kai miesto seniūnas Arūnas Krasauskas pranešė, kad seniūnijai pagaliau pavyko susitarti su žemės šeimininku ir ilgalaikė bėda bus išspręsta.

Prieš didžiąsias metų šventes miesto seniūnija nupirko dvi stiklines stoteles: viena jų sausio mėn. buvo įrengta miškų urėdijos kvartale esančioje Sakališkio gatvėje, vietoj senos, medinės keleivių priedangos.

Kita, skirta Respublikos g. esančiam viešojo transporto sustojimui, įrengta tik praėjusią savaitę, nes jos įrengimui buvo reikalingi papildomi darbai.

„Šios stotelės dabar montuoti negalim, nes pirma reikia padėti pagrindą. Kadangi dalis stotelės bus ant žaliosios vejos, dalis – ant grindinio, reikia pagrindą sulyginti, kad nebūtų kreiva. Abi stotelės gautos vienu metu, bet centre bus montuojama kai atšils“, – sausio mėnesio pabaigoje komentavo A. Krasauskas. 

Naujoji stotelė yra gaminta atsižvelgiant į jau esančias mieste, išlaikomas tas pats stotelių stilius, nes kitokių, anot seniūno, niekas ir nebegamina.

Vienos stotelės kaina – iki 3 tūkstančių eurų.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video