Kada reikia keisti telefono ekraną, o kada tik jo stiklą? (0)

Publikuota: 2021-12-10 Kategorija: Aktualijos
Kada reikia keisti telefono ekraną, o kada tik jo stiklą?
Rokiškio Sirena nuotr. / Asociatyvi nuotr.

Jau tikriausiai bene kiekvienam telefono vartotojui yra netyčia iškritęs telefonas iš rankų ir suskilęs jo ekranas arba lietimui jautrus stiklas. Žinoma tai yra itin nemaloni situacija, tačiau labai nusiminti nereikėtų, nes telefonų meistrai tam yra tikrai pasiruošę. Tačiau kaip suprasti kada reikia keisti telefono stiklą o kada visą ekraną ir koks skirtumas tarp jų? 

Koks skirtumas tarp telefono ekrano ir lietimui jautraus stiklo?

Telefono ekraną sudaro: vidinis ekranas ir išorinis lietimui jautrus stiklas. Dauguma telefonų gamintojų kuria ekranus, kurių stiklas ir LCD komponentai yra sujungti į vieną ekraną. Skystųjų kristalų ekrane taip pat yra integruotas skaitmeninimo elementas, kuris leidžia veikti lietimo funkcijai. 

Kada užtenka tik mobiliojo telefono stiklo keitimo?

Jeigu Jūsų telefono stiklas yra sudaužytas tačiau telefonas įsijungia ir rodo vaizdą, jeigu per sudužusį stiklą ekrano lietimo funkcija vis tiek pilnai veikia ir jeigu ant ekrano nėra jokių juodų, melsvų ar „vaivorykštės spalvų“ linijų tuomet pažeistas yra tik ekrano stiklas. 

Kada reikia keisti visą telefono ekraną?

Jeigu ekranas visiškai neveikia, nešviečia ir nereaguoja į lietimus, jeigu ant ekrano atsirado visokios dėmės tuomet jau teks keisti visą ekraną.

Stiklo keitimas kainuoja pigiau nei viso originalaus ekrano modulio keitimas, nes remontu užsiimančiai taisyklai užtenka turėti vietoje ir pakeisti tik viršutinį ekrano stiklą paliekant seną pilnai veikianti kliento ekraną. Ši procedūra užtrunka ilgiau nei pilno ekrano modulio keitimas, nes tai užima daugiau laiko ir reikalauja daugiau kruopštaus darbo. 

Kaip pakeisti telefono ekraną?

Pirmiausia, tai niekada nebandykite ekrano taisyti patys, tam reikia ne tik nuolat atnaujinamų žinių bagažo, bet ir tinkamų įrankių. Šį darbą patikėkite tik profesionalams, tokiems kaip PhoneFix, kurie remontą gali atlikti itin greitai ir kokybiškai. Čia jie atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiima atsakomybę už kokybę bei visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.

 

Užs. nr. 1581.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą
Norėdami palikti komentarą prisijunkite prie facebook paskyros

Rekomenduojami video