Naująją žaidimų aikštelę papuošė Ukrainos vėliava (0)

Publikuota: 2023-08-11 Kategorija: Aktualijos
Naująją žaidimų aikštelę papuošė Ukrainos vėliava
Rokiškio Sirena nuotr. / Aikštelės konstrukcijos pagamintos Ukrainoje, todėl šios šalies vėliava jas papuošė ir Rokiškyje.

Liongino Šepkos parke visai neseniai atsiradusi naujoji vaikų žaidimų aikštelė papuošta Ukrainos vėliava. Žaisti vaikus ten atvedę tėveliai klausia – kodėl?

Aikštelę įrengusios įmonės miestui.lt vadybininkas Domantas Gliebus neslėpė – tokio klausimo nesitikėjęs, o situacija – labai paprasta: aikštelės konstrukcijos pagamintos Ukrainoje.

„Pagrindinė mūsų įmonės gamykla yra įsikūrusi Ukrainoje. Esant dabartinei geopolitinei situacijai, mūsų įmonė labai palaiko šią šalį, remia ją ir net karo baisumuose nenutraukėme bendradarbiavimo. Jiems svarbi ne tik injekcinė parama, bet ir nuolatinis finansinis palaikymas. O Ukrainos vėliava aikštelėje iškilo tik dėl to, kad buvo įdėta į komplektą ir mes ją pakabinome. Be abejo, tai – ir palaikymo forma. Vėliavą bet kada galima pakeisti Vyčiu ar Lietuvos trispalve, nes aikštelės konstrukcijoje tai yra specialus vėliavos stiebas“,  – sakė pašnekovas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video