Rokiškėnas tapo jauniausiu Lietuvos keleivių vežimo asociacijos prezidiumo nariu (0)

Publikuota: 2022-12-07 Kategorija: Aktualijos
Rokiškėnas tapo jauniausiu Lietuvos keleivių vežimo asociacijos prezidiumo nariu
Lietuvos keleivių vežimo asociacijos nuotr. / Rokiškėnas A. Taparauskas (antras iš kairės) su kolegomis iš Lietuvos keleivių vežimo asociacijos.

Lapkričio pabaigoje Lietuvos keleivių vežimo asociacijos nariai rinkosi į visuotinį metinį susirinkimą, kuriame išrinktas prezidentas bei naujos sudėties prezidiumas. Į jį pateko ir Antanas Taparauskas, uždarosios akcinės bendrovės „Rokiškio autobusų parko“ direktorius. Trisdešimtmetis rokiškėnas šiuo metu yra jauniausias asociacijos prezidiumo narys.

Nedaug trūksta

Kaip „Rokiškio Sirenai“ sakė A. Taparauskas, jo vadovaujama įmonė nuo 2021 metų gruodžio 10 dienos yra Lietuvos keleivių vežimo asociacijos nare.

„Mūsų „Rokiškio autobusų parkui“ trūksta vos kelių dienų iki metų trukmės narystės Lietuvos keleivių vežimo asociacijoje. Narystė joje turi nemažai pliusų: aktyviau ir greičiau sprendžiamos iškilusios problemos tiek vietinės, tiek nacionalinės – daug lengviau bendrauti su kitais nariais, bendrai pasitarti ir pasisemti patirties iš kitų asociacijos narių. Ypač tai aktualu šiuo metu, kai planuojamas regioninis susisiekimo modelis arba aktualiausias šiuo metu klausimas – Seime svarstomi Kelių transporto Kodekso pakeitimai“, – kalbėjo A. Taparauskas.

Smagu, kai pastebi

Savo išrinkimą į didžiulės asociacijos prezidiumą pašnekovas vertina teigiamai, nors, kaip pats pripažino, buvo nustebintas.

„Vienas iš kolegų pasiūlė mano kandidatūrą. Pagalvojau sudalyvausiu, netikėjau, kad išrinks – vis dėl to yra labiau patyrusių, šioje sferoje jau daug metų dirbančių kolegų, kurie asociacijoje yra senokai. Keletas iškeltų kandidatų atsisakė, todėl sumažėjo renkamųjų sąrašas ir taip buvau išrinktas. Smagu, kai esi pastebimas, kad leidžiama ir jaunesniems išsakyti savo nuomonę bei pateikti įžvalgas ar pasiūlymus“, – sakė A. Taparauskas. 

Rokiškėnas išrinktas 2 metų kadencijai. Dalis narių renkama 4 metams, o dalis 2-ejų, kad būtų didesnė rotacija.

Išrinko prezidentą

Kadangi šis Lietuvos keleivių vežimo asociacijos narių visuotinis susirinkimas buvo rinkiminis, iškelti kandidatai į prezidentus bei prezidiumo narius. Keleivių vežėjai tapti prezidentu pasiūlė Gintarą Nakutį, kuris iki tol ėjo šias pareigas. Prezidentas pristatė per ketverius metus nuveiktus darbus, aptarė, kokios svarbiausios problemos buvo svarstytos, kokių rezultatų pasiekta, ko nuveikti nepavyko.

Vežėjai G. Nakučio kandidatūrai pritarė vienbalsiai. Už naująjį prezidiumą vyko balsavimas, išrinkti aštuoni prezidiumo nariai. Siekiant dažnesnės rotacijos pagal Įstatus – penki nariai renkami 4 metų kadencijai, trys nariai renkami 2 metų kadencijai.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video