Stotelei „KEISK‘is“ – mėnuo: aktyvumo tikimąsi prasidėjus pavasariui (0)

Publikuota: 2024-02-20 Kategorija: Aktualijos
Stotelei „KEISK‘is“ – mėnuo: aktyvumo tikimąsi prasidėjus pavasariui
Rokiškio Sirena nuotr. / Daiktų mainymosi stotelė „KEISK‘is“, viliamasi, sparčiau pildyti pradės pavasarį.

Sausio 16 d. paskelbta apie atsinaujinusios K. Donelaičio gatvėje esančios didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės atidarymą, kurioje – pirmoji Panevėžio regione daiktų keitimosi stotelė „KEISK‘is“. Užsienyje ir didžiuosiuose Lietuvos miestuose itin populiari paslauga rokiškėnų, kol kas, dar neatrasta. Aktyvumo tikimąsi prasidėjus pavasariniam švarinimosi laikotarpiui.

Dar laukia leidimo

Apie pagaliau užbaigtus trejus metus vykusios aikštelės atnaujinimo – jos didinimo, darbus pranešta prieš daugiau nei mėnesį. Tačiau iki šių dienų ji veikia vis dar nepilnu pajėgumu: dalis naujųjų konteinerių dar atitverti „Stop“ juosta, nes laukiama atnaujinto taršos leidimo platesnės aikštelės veiklai.

„Tai – tiesiog formalumas, kuris gyventojams jokios įtakos neturi. Aikštelė funkcionuoja, teikiamos visos numatytos paslaugos. Leidimo laukimas šiek tiek „kiša koją“ tik mums, nes turėjome atskirti keletą papildomai įrengtų konteinerių, į kuriuos šiukšlės, kol kas, negali būti metamos“, – sakė Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro direktorius Gintautas Ulys.

Direktorius šyptelėjo, kad kai tik rankose bus leidimas bei viskas funkcionuos pilnai, organizuos ir oficialią aikštelės atidarymo ceremoniją.

Viltys – pavasariui

G. Ulio pasiteiravus, ar gausiai per šį mėnesį prisipildė daiktų mainymo(si) stotelė „KEISK‘is“, pašnekovas tikino, kad rokiškėnai naudotis paslauga neskuba: „Yra daiktų, stotelė nėra tuščia, tačiau miestelėnai kol kas ja naudojasi dar ne taip aktyviai. Tikriausia, naujovei prigyti reikia laiko, žmonės tik pratinasi prie pokyčių. Manau, kad prasidėjus pavasariniam švarinimosi ir atsinaujinimo sezonui, žmonės tikrai ras dar gerų, bet jiems nebereikalingų, daiktų ir atveš juos čia. Siekiame, kad dar naudojami daiktai netaptų atliekomis“.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video