Vis dar galima registruotis nemokamai teisinei pagalbai (1)

Publikuota: 2021-11-25 Kategorija: Aktualijos
Vis dar galima registruotis nemokamai teisinei pagalbai
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Rokiškėnai turi galimybę kreiptis nemokamos teisinės pagalbos.

Lietuvos advokatai ir jų padėjėjai tris savaites artėjančių švenčių proga nepasiturintiems gyventojams teiks nemokamas teisines konsultacijas. Norintieji gauti teisines konsultacijas privalo registruotis „Caritas“ centruose. Rokiškio „Caritas“ atstovė Dangira Šatienė teigia, kad rajono žmonėms tokios paslaugos labai svarbios ir reikalingos. Rokiškėnams dėl nemokamos teisinės pagalbos reiktų kreiptis į Panevėžio vyskupiją, apimančią Panevėžio miestą, Panevėžio, Anykščių, Biržų, Kupiškio, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonus, tel. 8 683 05 498 (Gražina). Rokiškio „Caritas“ yra projekto „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras, partneris.

Paskambinus nurodytuoju telefonu, ponia Gražina paaiškino, kad vyskupijos žmonės labai domisi šia paslauga. Mat visuomenėje įsišaknijusi nuostata, kad kreiptis teisinės pagalbos yra brangu. Todėl ne kiekvienas, ypač sunkesnėje finansinėje situacijoje atsidūręs žmogus, išdrįsta kreiptis į teisininkus. O štai tokia nemokama konsultacija – puiki pradžia susitvarkyti ilgai kamuojančias problemas. Dėl ko dažniausiai kreipiamasi nemokamos teisinės pagalbos? Pasak ponios Gražinos, daugiausia prašoma pagalbos tvarkant žemės, paveldėjimo, dovanojimo klausimus. Taip pat labai aktuali ir šeimos teisės problema. Kai kurie žmonės išdrįsta kreiptis pagalbos ir patarimo dėl jau vykstančių ar įstrigusių teisinių procesų.

Dėl epidemiologinės situacijos konsultacijos vyks telefonu arba vaizdo skambučiu. Tik išimtinais atvejais konsultacija bus rengiama gyvai – susitinkant su advokatu ar advokato padėjėju. Kaip jau minėta, norintieji kreiptis pagalbos registruojami iki lapkričio 30-osios.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video