Degė balkonas, virto medžiai (0)

Publikuota: 2024-04-15 Kategorija: Gaisrai
Degė balkonas, virto medžiai
Rokiškio Sirena nuotr. / Ugniagesiai

Audringą naktį, iš sekmadienio į pirmadienį, ugniagesiams ilsėtis nebuvo kada - sulaukta iškvietimų dėl virtusių medžių, degančio balkono ir dūmtraukių:

Balandžio 14 d. 14:01 val. gautas pranešimas, kad Juodupės miestelyje, Liepų g. dega balkonas. Atvykus ugniagesiams gaisras jau buvo užgesintas. Gaisro metu balkone apdegė ir įtrūko kambario langas, sudegė užtiesalas.

14:52 val. gautas pranešimas, kad Miliūnų k. (Rokiškio k. sen.) ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis, blokuoja pusę kelio. Atvykę ugniagesiai medį pašalino ir atlaisvino kelią.

15:07 val. gautas pranešimas, kad Kriaunų kaime, Sartų g. dega dūmtraukyje suodžiai.

22:35 val. gautas pranešimas, kad Obelių miestelyje, Dirbtuvių g. ant kelio nuvirtęs medis, užblokuotas pravažiavimas. Atvykę ugniagesiai, panaudoję grandininį pjūklą medį pašalino ir atlaisvino kelią.

Balandžio 15 d. 00:41 val. gautas pranešimas, kad Ragučių k. (Rokiškio k. sen.) ant kelio nuvirtęs medis, nėra pravažiavimo. Atvykę ugniagesiai, panaudoję grandininį pjūklą medį pašalino ir atlaisvino kelią.

Balandžio 15 d. 06:56 val. gautas pranešimas, kad Rokiškio mieste ant kelio nuvirto medis. Atvykę ugniagesiai, panaudoję grandininį pjūklą medį pašalino ir atlaisvino kelią.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video