Kaip apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo rimtų dūžių? (0)

Publikuota: 2022-02-24 Kategorija: Gyvenimas
Kaip apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo rimtų dūžių?
Asociatyvi nuotr.

Ne paslaptis, jog išmanieji telefonai šiais laikais atlieka didžiulį vaidmenį kiekvieno žmogaus gyvenime. Racionalus žmogus negali paneigti išmaniojo telefono pranašumų, nes tai yra įrenginiai, tinkami įvairiausioms užduotims atlikti. Tačiau, tam, kad mūsų įrenginiai veiktų bei jais galėtume pilnavertiškai naudotis, turėtume nepamiršti apsaugoti savo išmaniojo įrenginio, kuris padeda atlikti reikiamas kasdieniškas funkcijas. 

Apsauginis stikliukas – „Must have“

Vienas tinkamiausių bei būtiniausių apsaugos priemonių, skubančių į pagalbą pirmiausiai – telefono stikliukai. Problema su kuria susiduria kone kiekvienas išmaniojo telefono savininkas yra skilimams bei įbrėžimams neatsparus telefono ekranas. Norint išvengti šių pažeidimų ir neplanuotų išlaidų, reikia pasirūpinti tinkama telefono apsauga. Telefono stikliukai yra puiki galimybė mobiliajam, suteikiant papildomą apsaugos sluoksnį. Renkantis apsaugą svarbu atkreipti dėmesį ar telefono stikliukai dengia ne tik ekraną, tačiau ir aplink jį esančią zoną, jei išmanusis turi lenktus ekrano kraštus. Žinoma, svarbu atkreipti dėmesį ir į stikliuko kokybę, nuo kokio stiprumo smūgių ir kritimų jis apsaugo. Jeigu po kontakto su kietu paviršiumi telefono stikliukai ne aižėja, o dūžta, tuomet jo aštrios dalys gali pažeisti patį ekraną, ar net sužeisti jus pačius. Šiuolaikinėje rinkoje galime rasti plataus asortimento telefono apsaugų, yra įvairių apsaugo lygių, funkcijų ir kainų. Taigi, turite įsitikinti, jog gausite geriausią bei jums tinkamiausią telefono stikliuką.

Nepamirškite apsauginio dėklo

Turėtume nepamiršti, jog mūsų išmanieji telefonai turi ir kitą telefono pusę, kurią taip pat reikia apsaugoti. Rinkdamiesi telefono dėklą turite atkreipti dėmesį į kelis aspektus –  modelį, skirtą būtent jūsų išmaniajam, medžiagą ir uždėjimo būdą. Turite suprasti, jog neužtenka žinoti gamintojo, reikia tikslaus modelio pavadinimo su visais pavadinimais ir skaičiais ar jų trumpiniais. Juos galite rasti ant pirkimo dėžutės arba telefono nustatymų parametruose. Žinodami modelį, renkamės medžiagą. Kuri medžiaga  yra geriausia, nėra lengva atsakyti, kadangi kiekvieno vartotojo norai ir poreikiai yra skirtingi. Rekomenduojama pradėti nuo medžiagos, iš kurios jis pagamintas pasirinkimo. Dėkliuko medžiaga gali būti odinė, silikoninė, aliuminė arba plastikinė, kurį rinktis priklauso nuo skiriamos pinigų sumos ir to, kaip norite, kad atrodytų dėklas. Taip pat, dėklai pasirenkami pagal jų atvertimo ar uždėjimo būdą. Galima rasti įvairių spalvų ir raštų dėklus. Pasirinkimas šiuo metu tikrai didelis, todėl renkantis atrasite labiausiai tinkantį ir patinkantį. 

Naudokite telefono žiedo laikiklį 

Nors gali atrodyti, jog apsauginio stiklo ir dėklo pakanka apsaugoti telefoną nuo nukritimų ir smugių, tačiau niekas netrukdo įsigyti ir žiedo laikiklį. Populiarieji žiedų laikikliai neveikia kaip ekrano apsauga, tačiau padeda tvirčiau laikyti telefoną, taigi apsaugo jį nuo kritimo, kol jis lieka pirštuose. Yra skirtingų formų, spalvų bei stiliaus žiedo laikiklių, kuriuos galite pritvirtinti prie telefono galinės dalies arba apsauginio dėklo. Be to,  galite naudoti žiedo laikiklį norėdami pastatyti telefoną ant lygaus paviršiaus žiūrėdami filmus. 

Automobilinis laikiklis telefonams

Norėdami apsaugoti mobiliojo telefono ekraną nuo įtrūkimų vairuojant automobilį, naudokite automobilinį telefono laikiklį skirtą lengvajai transporto priemonei. Nors ir retai, tačiau galime išgirsti, jog kai kurių žmonių išmanieji pažeidžiami, juos naudojant, kol yra vairuojama transporto priemonė, pavyzdžiui skambinant, naršant internete arba leidžiant muziką, tuo metu, kuomet dėmesys sutelkiamas į kelis aspektus vienu metu. Automobilinis laikiklis – puikus pasirinkimas, norint išvengti mechaninių gedimų. Viskas ko jums prireiks, tai pritvirtinti laikiklį pasiekiamoje vietoje ir įdėti išmanųjį į jį. Taip galėsite apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo rimtų dūžių. Be to, automobilinių telefonų laikikliai yra gana lengvai prieinami daugumoje telefonų priedų parduotuvėse. 

Užs. nr. 1657.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video