Dantų implantavimas (0)

Publikuota: 2024-05-22 Kategorija: Jaunimas
Dantų implantavimas
Asociatyvi nuotr.

Norint atkurti pažeistus dantis, dantų implantavimas laikomas vienas parankiausių ir efektyviausių problemos sprendimo būdų. Jeigu dantis negrįžtamai pažeistas ir jo nebeišeina išgelbėti jokiais kitais metodais, šiuolaikinė odontologija suteikia unikalią implantavimo galimybę. Dantų implantai puikiai prigyja ir pasiteisina beveik visais atvejais. 

Toliau skaitydami sužinosite, kas yra dantų implantacija ir kaip ji atliekama. Taip pat galėsite kreiptis į profesionalius implantavimo specialistus, kurie pasirūpins nepriekaištingu dantų atkūrimu.

Kaip atliekamos dantų implantavimo procedūros? 

Pradėkime nuo to, jog danties implantas yra nedidelis metalinis, dažniausiai titano sriegelis. Jis įsriegiamas į žandikaulį chirurginiu būdu ir puikiai atstoja įprastą danties šaknį. Titanas yra toks metalas, kuris puikiai prigyja ir kurį toleruoja žmogaus organizmas, tad procedūros praeina be jokių komplikacijų. 

Implantuojant dantis gali prireikti ne vieno apsilankymo odontologo kabinete. Pirmosios procedūros metu atliekama apžiūra, nustatoma ir įvertinama situacija. Įsriegiamas implantas. Lankantis antrą kartą, atliekamos dantų plombavimo procedūros, atkuriant danties vainiką. Atkurtas dantis atrodo visiškai kaip tikras ir niekuo nesiskiria nuo tikro. 

Dantų implantacija gali būti pavienė, taikoma pavieniams prarastiems dantims, arba ištisai dantų eilei atkurti. Tai puikus ir patikimas sprendimas daugeliu atvejų.

Mėgaukitės gražia ir nepriekaištinga šypsena 

Norintiems mėgautis gražia šypsena, dantų implantavimas yra rekomenduojamas kaip vienas geriausių būdų. Žinoma, dar svarbu rūpintis burnos higiena, tinkamai valyti dantis. Dantų implantai turi būti tinkamai prižiūrimi, visai kaip tikri dantys. Netiesa, kad dantų implantams priežiūra nėra reikalinga. 

Jūsų burnos ertmės higiena priklauso nuo priežiūros pastangų ir rūpesčio. Norint tinkamai apsaugoti dantis, kad būtų išvengta įvairių pažeidimų, naudinga ne tik atlikti plombavimo ar implantavimo procedūras, bet ir užtikrinti tinkamą reguliarią priežiūrą. Labai daug padeda tokios procedūros, kaip profesionali burnos higiena, kurią rekomenduojama atlikti du kartus per metus. 

Dantų implantavimas – patikimas ir greitas būdas atkurti prarastus dantis. Kreipkitės į implantavimo specialistus jau dabar ir gaukite visą reikalingą pagalbą. 

Daugiau apie dantų implantaciją ir atliekamas procedūras sužinosite: https://vingioklinika.lt/paslauga/dantu-implantavimas/

 

Užs. 2733.

 

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video