Pandėlio miestelio jaunimas ir bendruomenė dalyvavo protmūšyje (foto) (0)
Publikuota: 2022-07-08
Kategorija: Jaunimas
Liepos 6-ąją - Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai paminėti, mobiliojo darbo su jaunimu metodininkės Aurelija Urbonienė ir Kristina Daščioraitė, kartu su Pandėlio jaunimu ir bendruomenės nariais dalyvavo protmūšyje „Ką žinai apie Lietuvą?“.
„Labai džiugu, jog renginyje iš 7 dalyvavusių komandų net 5 komandos buvo jaunimo“- sako mobilaus darbo su jaunimu metodininkės.
Protmūšio metu dalyviai pasitikrino žinias apie Lietuvą, jos istoriją, literatūrą bei geografiją, sužinojo naujų, įdomių, dar negirdėtų, jaunajai kartai, faktų. Nugalėtojų komandos apdovanotos diplomais ir dovanų čekiais, o visi dalyviai padėkomis ir simbolinėmis dovanėlėmis.
Rekomenduojami video
Rokiškio jaunimo centras vykdo tris, Lietuvoje pripažintas, darbo su jaunimu formas: atvirąjį darbą su jaunimu, mobilųjį darbą su jaunimu bei jaunimo informavimą ir konsultavimą Atvirasis darbas su jaunimu, jaunimo informavimas konsultavimas vyksta Rokiškio jaunimo centre ir Juodupės j
2024-12-20
Kiekvienas jaunas žmogus turi savo unikalią istoriją – kartais ji matoma visiems, o kartais lieka paslėpta po kasdienybės šydu. Vieniems tai gali būti įspūdingi akademiniai pasiekimai, kitiems – kūrybinė ar bendruomeninė veikla, kurią jie tyliai atlieka be jokio siekio sulaukti pr
2024-12-09
Rokiškio jaunimo koordinatorius kviečia jaunimą nuo 14 iki 29 m. dalyvauti 6 mėn. trukmės jaunimo savanoriškos tarnybos programoje.
Tai puiki proga per savanorystę susipažinti su įvairiomis specialybėmis, rasti savo stiprybes, išmokti dirbti komandoje, įgauti begal
2024-11-27
Lapkričio 2 d. Latvijoje, Daugavpils mieste vyko XV-asis jaunųjų atlikėjų tarptautinis konkursas „Sapni piepildas“ (Svajonės pildosi).
Konkurse dalyvavo Pandėlio universalaus daugiafunkcio centro dainavimo studijos „Pandėlio balsiukai“ solistė Faustėja Pužaitė (11-13 metų am
2024-11-04
Rugsėjo 27-28 d. Palangos koncertų salėje vyko Muzikos talentų lygos organizuojamas tarptautinis konkursas „Palangos talentų lyga“, kuriame pasirodė virš šimto solistų ir grupių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklą atstovav
2024-09-30