Rokiškio J. Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinys turi naują prezidentę (0)

Publikuota: 2023-05-25 Kategorija: Jaunimas
Rokiškio J. Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinys turi naują prezidentę
Asmeninio archyvo nuotr. / A. Tuskaitė

J. Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinio moksleiviai vos per parą išsirinko naują prezidentę. Ja tapo II d klasės moksleivė Afroditė Tuskaitė, surinkusi net 70 proc. balsų.

Tik du

Kovoje dėl gimnazijos padalinio mokinių prezidento titulo dalyvavo A. Tuskaitė ir devintokas Dominykas Trumpa. Pasak naujosios prezidentės, balsavimas vyko „TAMO“ dienyne, ir buvo paskelbtas vakar, o šiandien 12 val. jau suskaičiuoti rezultatai.

Dvigubai daugiau balsų už varžovą surinkusi mergina sakė, jog prezidento postas jai – ne naujiena.

„Jau 5-6 klasėj, dar mokydamasi Juozo Tūbelio progimnazijoje, taip pat buvau išrinkta mokinių prezidente. Specifiką tikrai žinau. Kodėl buvom tik du kandidatai? Sunku pasakyti... Gal dėl gimnazijoje turimo mokymosi krūvio kiti nenori imtis papildomų veiklų. Pati esu veikli: lankau teatro užsiėmimus, dailės mokyklą, bet esu iš tų žmonių, kuriems galioja posakis: „Tie, kurie daug daro, automatiškai padaro dar daugiau“. Tad viliuosi, kad viską spėsiu“, – sakė A. Tuskaitė.

Vieneriems metams

Naujoji gimnazijos prezidentė sakė, jog jos kadencija bus tik vienerių metų trukmės – 12-oje klasėje, dėl egzaminų ir pamokų apkrovos, nuspręsta abiturientams suteikti daugiau laisvo laiko.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 30 d., antradienio, numeryje.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video