Vasarai startą davė ,,Rokiškis Youth Fest 2023“ (foto) (0)

Publikuota: 2023-06-13 Kategorija: Jaunimas
Vasarai startą davė ,,Rokiškis Youth Fest 2023“ (foto)
Asmeninio archyvo nuotr. / Šeštadienį Rokiškio jaunimas atidarė ketvirtąjį festivalį „Rokiškis Youth Fest 2023“

Ketvirtus metus organizuojamas jaunimo diskusijų festivalis „Rokiškis Youth Fest 2023“ birželio 10 d. startavo su aktyviomis tinklinio bei 3 prieš 3 krepšinio varžybomis. O vakarą užbaigė naktiniu filmu „Gražus sūnus“

Tinklinis

Velykalnio bendruomenės sporto aikštyne vykusios tinklinio varžybos sulaukė 22-jų komandų ir didelio žiūrovų susidomėjimo.

Varžybose vyko kova tarp trijų grupių: merginų, 14-17 metų ir 17-29 metų amžiaus grupės vaikinų. Dėl dalyvių gausos grupės dar papildomai buvo suskirstytos į 2 pogrupius. Savo pogrupyje laimėjusios pirmos dvi komandos keliavo į atkrintamąsias varžybas, po kurių vyko pusfinaliai: žaidimas dėl trečios vietos ir finalo.

14-17 metų amžiaus vaikinų grupėje I vietą iškovojo komanda ,,Piparkukai”, komanda ,,Baras” liko II-oje vietoje, III vietą užėmė komanda ,,Komunalininkai“.

17-29 metų amžiaus vaikinų grupėje I vietą iškovojo komanda ,,Vietiniai”, ,,Koldūnų sriuba” liko II-oje vietoje, o tretieji – komanda ,,Laumžirgiai“.

Merginų grupėje I vietą iškovojo komanda ,,Tretjakovaites”, „ADVA“ liko II-oje vietoje, o III vietą užėmė komanda ,,Sidas ”.

Po tinklinio varžybų apdovanojimų ceremonijos veiksmas persikėlė į Rokiškio Rjono savivaldybės aikštę, kurioje 20 val. prasidėjo 3 prieš 3 krepšinio turnyras.

3x3

Į turnyrą užsiregistravo 7 komandos.

Trys komandos žaidė 14-17 metų amžiaus grupėje, likusios – 18-29 metų amžiaus grupėje.

Jaunesniųjų grupėje III vietą užėmė komanda „Thunders“, o finale susitiko komandos „NO NAME“ prieš „Kiemo komanda“. Šį finalą laimėjo ,,No name“, nugalėdami savo priešininkus rezultatu 11:6.

Finale susitiko be pralaimėjimų žygiuojantys ,,RoKamajai“ prieš ,,Nelyderiai“.

Rungtynes pradėjo geriau ,,Nelyderiai“ laiminėdami rezultatu 4:2, tačiau ,,RoKamajai“ smeigė 4 dviejų taškų metimus ir pabėgo nuo savo priešininkų rezultatu 10:4. Savo pranašumą jie išlaikė iki rungtynių pabaigos ir laimėjo rungtynes rezultatu 15:11, taip tapdami 18-29 metų amžiaus grupės nugalėtojais.

Po 3x3 krepšinio turnyro apdovanojimų visi atsipūtė naktiniame kino filmo ,,Gražus sūnus“ seanse. Nors naktis buvo žvarbi, filmas sulaukė nemažai žiūrovų.

Birželio 17 d. festivalis tęsis Liongino Šepkos parke, kuriame lauks diskusijos, muzikos ir šokių erdvė, vakaro programa ir DJ bei begalė kitų įdomių veiklų.