Rokiškis vėl kviečia į teatralizuotas ekskursijas (0)

Publikuota: 2022-06-21 Kategorija: Kelionės po Rokiškio kraštą
Rokiškis vėl kviečia į teatralizuotas ekskursijas
Organizatorių nuotr. / Rokiškis vėl kviečia į teatralizuotas ekskursijas

Prasideda atostogų ir kelionių po Lietuvą metas. Ką naujo pamatyti ir patirti Rokiškyje?

Keliautojai seniai  pamėgo Rokiškio ir Ilzenbergo dvarus, atranda ir atsikuriantį Salų dvarą. Jau antrą vasarą atvykstantys poilsiautojai atranda ir unikalią kultūrinę paslaugą - teatralizuotas ekskursijas-pasivaikščiojimus. Rokiškis po Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos pirmasis nedidelis miestelis, siūlantis tokio pobūdžio pažintį su gražiausiomis senamiesčio vietomis ir istorinėmis asmenybėmis. Čia jūsų laukia nuostabi „Sofijos ir Imperatoriaus“ istorija.

Keliaudami nuo Tyzenhauzų dvaro iki šv. Mato bažnyčios specialiose ausinėse girdėsite grafaitės Sofijos Tyzenhauzaitės meilės ir kūrybos kelio istoriją, dvaro parke sutiksite jaunutę Sofiją, dalyvausite puotose su caru Aleksandru ir imperatoriumi Napoleonu, sužinosite apie didįjį Sofijos žygdarbį, stebėsite besiskleidžiančią iš anksto pasmerktos meilės istoriją. Valandos trukmės pasakojimas sukurtas remiantis istoriniais faktais ir pačios Sofijos Tyzenhauzaitės memuarais „Reminescencijos“. Garso įraše skambės nuostabiosios Jurgos Šeduikytės ir Auksinio scenos kryžiaus laureato aktoriaus Ryčio Saladžiaus balsai.  Ši istorija tikrai palies jūsų širdį...

Viename pasivaikščiojime gali dalyvauti 15-30 žiūrovų grupė, todėl būtina išankstinė registracija. Jau skelbiamos planuojamų vasaros pasirodymų datos (žr. apačioje),  į juos gali registruotis visi panorėję rokiškėnai ar miesto svečiai. Taip pat tikimasi, kad teatralizuotos ekskursijos domins ir į Rokiškį atvykstančias turistines grupes, šeimos švenčių ar klasiokų susitikimų dalyvius, moksleivių ekskursijas (paslauga prieinama per „Kultūros paso“ platformą), įmones, o gal kažkam tai bus puiki gimtadienio dovana. Specialius užsakymus grupės gali pateikti likus ne mažiau kaip 2 savaitėms iki norimos datos.

Informacija/Registracija tel.: 861029477 bei FB puslapyje „Teatralizuoti pasivaikščiojimai Rokiškyje“.

Yra galimybė užsisakyti pasivaikščiojimą rusakalbei grupei.

PASIVAIKŠČIOJIMŲ VASAROS KALENDORIUS (laisva registracija):

  • Birželio 24 d. 12 val.
  • Liepos 6 d. 17 val.
  • Rugpjūčio 15 d. 13 val.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video