Apie komentarą pranešta administracijai. Jei komentaras neatitinka taisyklių, jis bus ištrintas.
Edis
2020-04-08 12:10
Pranešti!
Prisivazinėjo jaunimėlis.
0
0
Tiesa
2020-03-20 11:43
Pranešti!
Vienas iš tų "nekaltų" vėl isigijo automobilį.Nejaugi nėra jokių būdų juos sutvarkyti. Dabar visi šiame ruože saugokimės Opelio
2
0
Blaivinykas
2020-03-18 17:20
Pranešti!
Gal kas turit angelo sparnus paskolint tiem dviem debilam, jie gi nekalti. Gerai kad dar nieko neužmušė
2
0
Aa
2020-03-18 15:51
Pranešti!
Niekas uz vairo zmogaus nepagavo.ir automobilis ne jo,vairuotojo nebuvo policija du izgerusius zmones sustabde uz 500 metru tarp lauku,sumuso policija zmogu noredami jo prisipazinimo.ir dabar pievas raso.Vairavo visai kitas zmogus vaziuohant dingo stabdziai teko ieskotis pagalbos,todel policija aptike salia kelio auto ir isvyde netoliese du izgerusius zmones matomai pamane kad vienas is ju vairavo.auto buvo nutemptas be pagrindo.
Rugsėjo 4 d. apie 7 val. gautas pranešimas, kad Rokiškio r., Juodupės mstl., namuose vyras (gim. 1977 m.) sukėlė fizinį skausmą nepilnametei (gim. 2010 m.).
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. (Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas).
Rugpjūčio 28 d. kiek po 12 val. gautas pranešimas, kad reikalinga patekti į butą esantį Lašų k., Ąžuolų g., nes jame yra susižeidęs vyras. Atvykę ugniagesiai į buto vidų pateko pro langą, užlipę kopėčiomis. Viduje rastas sąmoningas susižeidęs vyras, jis perduotas medikų apžiūrai.
Rugpjūčio 25 d. apie 9 val. 46 min. Rokiškio r., Šileikių k., vyro (gim. 1974 m.) namuose rastos keturios talpos, kuriose galimai buvo broga (raugas, skirtas alkoholio gamybai).
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 201 str. (Neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatū
Sukčiai iš trijų Lietuvos gyventojų išviliojo 377,8 tūkst. eurų.
Kaip pranešė Policijos departamentas, pirmadienį į Šilalės rajono policijos komisariatą kreipėsi 1962 metais gimęs vyras. Jis pareiškė, kad 2022 metais Šilalėje, į dvi skirtingas k
Rugpjūčio 24 d. apie 16 val. Rokiškio r., Aukštakalnių k., Kamajų g., viešoje vietoje, akivaizdžiai neblaivus vyras sukėlė fizinį skausmą moteriai (gim. 1986 m.).
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str. (Viešosios tvarkos pažeidimas).
Rokiškio KKSC „susiderėjo“ naują specialistą: darbą pradės treneris A. Kavaliauskas (0)
Rokiškio rajono demografinė statistika: 2025 m. rugpjūtis (0)
Savivaldybės jau priima prašymus šildymo kompensacijoms gauti: Rokiškyje „lyderiauja“ kietasis kuras (0)
Amžinąjį atilsį (2025.08.29 - 2025.09.05) (0)
Laukia karštas savaitgalis: vietomis oras įkais iki 29 laipsnių (0)
Sukėlė skausmą nepilnametei
(0)Gelbėjo namuose susižeidusį vyrą
(0)Šileikiuose – keturios talpos įtartino raugo
(0)Prevencijai: naujausi sukčiavimo atvejai
(0)Viešoje vietoje smurtavo prieš moterį
(0)