Velykų atgarsiai Rokiškyje: girta moteris vyrą talžė žurnaliniu staliuku, o kiti naudojo paprastesnius kovos įrankius... (2)
Publikuota: 2017-04-18
Kategorija:
Kriminalai

1935 m. gim. moteris, gyv. Rokiškio r., pranešė, kad balandžio 14 d. apie 13.30 val., namuose ją sumušė neblaivus kartu gyvenantis sūnus, gim. 1961 m. Jis sulaikytas.
1965 m. gim. moteris, gyv. Rokiškio r., pranešė, kad balandžio 15 d. apie 18.45 val., neblaivus 1965 m. gim. sutuoktinis iškoliojo necenzūriniais žodžiais bei išstūmė ją iš lovos. Moteris krisdama iš lovos susimušė nugarą. Įtariamasis sulaikytas.
Moteris, gimusi 1958 m., gyv. Rokiškio r., (girtumas 1,80 prom.), pranešė, kad balandžio 16 d. d. 20.00 val., atėjęs į svečius, išgertuvių metu, neblaivus (girtumas 1.28 prom.), jos brolis, gimęs 1955 m., tampė ją už plaukų ir suėmęs už pečių spaudė ją prie lovos, tokiais veiksmais sukėlė fizinį skausmą. Įtariamasis sulaikytas.
Vyras, gimęs 1959 m., gyv. Rokiškyje, (girtumas 1,99 prom.), pranešė, kad balandžio 16 d. d. 19.00 val., namuose jo neblaivi (2,69 prom. girtumas), buvusi sutuoktinė, gimusi 1963 m., gyv. kartu, konflikto metu sudavė žurnaliniu staliuku jam per galvą. Įtariamoji sulaikyta.
Rekomenduojami video
Nors policija teigia, kad jai pavyksta išaiškinti tik iki ketvirtadalio sukčiavimų, Vilniaus policiją vainikavo sėkmė – pareigūnai sulaikė jauną vyrą, bandžiusį iš garbaus amžiaus moters išvilioti 14 tūkst. eurų.
Kaip skelbia Policijos departamentas, ketvirtadienio
2025-06-06
Į viešbutį Vilniuje atvykęs buvęs darbuotojas apgaule iš buvusio kolegos išviliojo 9,7 tūkst. eurų.
Kaip pranešė Policijos departamentas, trečiadienį, 13 val. 45 min., Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo įmonės pranešimą.
Juo prane&scaron
2025-06-05
Iš keturių žmonių Klaipėdoje ir Vilniuje sukčiai išviliojo 55,4 tūkst. eurų. Daugiausia pranešimų apie sukčiavimo atvejus – trys – pastarąją parą užregistruota Vilniuje.
Kaip skelbia Policijos departamentas, antradienį, apie 9 val. 55 min., į Vilniaus miesto 5-ąjį p
2025-06-04
Birželio 3 d. gautas pranešimas, kad Andriūnų k., Rokiškio raj., vyras (gim. 1986 m.), tvarkydamas ūkinį pastatą rado galimai lygiavamzdį medžioklinį šautuvą.
Šautuvas paimtas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, &
2025-06-04
Sukčiai iš keturių vyresnio amžiaus žmonių išviliojo beveik 122 tūkst. eurų – didžiausios sumos (39 tūkst. ir 30 tūkst. eurų) išviliotos Palangoje ir Klaipėdoje.
Kaip pranešė Policijos departamentas, pirmadienį, 11 val. 15 min., į Palangos miesto policijos ko
2025-06-03