Pradedamas Rokiškio rajono savivaldybės prioritetinių 2023 metų renginių paraiškų priėmimas (0)

Publikuota: 2022-04-01 Kategorija: Kultūra
Pradedamas Rokiškio rajono savivaldybės prioritetinių 2023 metų renginių paraiškų priėmimas
Rokiškio rajono savivaldybės nuotr. / Pradedamas Rokiškio rajono savivaldybės prioritetinių 2023 metų renginių paraiškų priėmimas

Pradedamas Rokiškio rajono savivaldybės prioritetinių 2023 metų renginių paraiškų priėmimas.

PARAIŠKOS PRIIMAMOS NUO 2022-04-01 IKI 2022-07-29.
Pateikimo data ir registravimo eilė įtakos vertinimui neturi.

Pateikimo būdai:
1. Į vieną dokumentą skanuotą paraišką su priedais siųsti el.paštu i.mateliene@post.rokiskis.lt. Temos langelyje įrašyti: „Registruoti: Paraiška prioritetinių renginių konkursui“, laiško tekste įrašyti puslapių skaičių.
2. Parengti lydraštį, nurodyti pareiškėjo pavadinimą ir bendrą siunčiamų lapų skaičių. Paraišką su priedais siųsti A4 formato voke, registruotu paštu į Rokiškio rajono savivaldybės administracija (Paraiška prioritetinių renginių konkursui), Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis.
3. Parengti lydraštį, nurodyti pareiškėjo pavadinimą ir bendrą pateikiamų lapų skaičių. Paraišką su priedais atnešti į Rokiškio rajono savivaldybės Gyventojų priėmimo skyrių, Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis.

Administracinis vertinimas – iki 2022-08-12. Po jo pilnai ir taisyklingai užpildytas paraiškos perduodamos ekspertiniam vertinimui iki 2022-09-02.

Pareiškėjai kviečiami pasirašyti sutartis (kovo mėn.). Sausio ir vasario mėn. Į sąrašą įtrauktų renginių sutartys pasirašomos anksčiau.

Daugiau apie renginio atitiktį, ką reikia pasiruošti pateikti su paraiška, kaip paraiškos vertinamos ir sudaromas sąrašas – Rokiškio rajono savivaldybės prioriettinių renginių sąrašo sudarymo ir finansavimo tvarkos apraše (patvirtintas Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2021-11-26 sprendimu Nr. TS-238)

Dokumentų formos pildymui, kita informacija:
https://rokiskis.lt/administracine-informacija/veikla/veiklos-sritys/komunikacijos-ir-kulturos-skyrius/kultura/prioritetiniai-renginiai/

Konsultacijos el.paštu i.mateliene@post.rokiskis.lt ir j.komkiene@post.rokiskis.lt

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video