Apie komentarą pranešta administracijai. Jei komentaras neatitinka taisyklių, jis bus ištrintas.
Atsakau
2017-12-06 12:30
Pranešti!
"Na ir kas kad yra", lietuvių bažnytinę kalbą, lietuvišką raštiją pradėjo ir puoselėjo lietuviai evangelikai, ne Romos katalikai (kad ir pirmoji knyga - liuteronų pastoriaus Martyno Mažvydo "Katekizmas...).
Paskaitoje, dėl laiko stokos, dar mažai tų faktų, suvestinių buvo pateikta, kurios atskleidžia akivaizdų faktą - protestantiškos valstybės yra turtingesnės, žmonės jose laimingesni...
Mintis pamąstymui, ar būtų Romos katalikų bažnyčioje įvykę tiek pozityvių permainų, kaip pvz. atsigręžimas į žmones, jei ne konkurentė - reformuotoji, evangeliškoji krikščionybės šaka? :-)
4
1
Na ir kas kad yra
2017-12-05 20:52
Pranešti!
Jų jau seniai yra. Tik kažin ar Reformacija yra reikalinga? Juk Katalikų bažnyčia iš esmės suformavo šiandieninę lietuvių tautą. Ji nuo pirmos iki paskutinės minutės priešinosi sovietinei okupacijai. Juk jei už mūsų nugarų nebūtų stovėjusi ji, stipriausia pasaulio valstybė, seniai būtume okupantų suvalgyti.
1
5
!!!
2017-12-05 13:39
Pranešti!
Rokiškio rajoną Reformacijos judėjimas pasiekia šiuo laiku. Šventinį renginį organizavo Rokiškio evangelinio tikėjimo krikščionys --- (pagal spraisnį) reiškia, kad Evangelinio tikėjimo kriksčionių šiandien yra Rokiškyje !!!!
Kaip įprasta, tris dienas trunkančios miesto šventės renginių ciklas gausus įvairiausių pramogų: nuo sportinių rungtynių tam tikros sporto šakos mėgėjams ar literatūrinio susitikimo knygų mylėtojams, iki grandiozinio vakarinio koncerto su vienomis ryškiausių šių dienų pop
Saulėtą rugsėjo 18 d. rytą Lietuvos kampanologų draugijos atstovai iš Rokiškio garbios sukakties proga sveikino draugijos narį, profesorių Libertą Klimką. Profesorius Libertas Klimka (g. 1940 m.) yra ne tik puikus fizikas bei gamtos mokslų daktaras, bet ir daugybę metų pašvent
Lietuvos kultūros taryba skelbia Regioninių kultūros tarybų narių rinkimus. Juose kviečiame dalyvauti meno profesionalus ir kultūros praktikus, kurie nori prisidėti prie tolygios kultūrinės raidos regionuose, formuojant apskričių prioritetus ir vertinant projektų paraiškas. Anketų laukiame ik
Rugpjūčio 9 -13d. vyko XXI Rokiškio langinių tapymo pleneras. Šiemet plenere dalyvavo 7 dailininkai: Arūnas Augutis, Arvydas Bagdonas, Diana Zviedrienė, Rasa Staskonytė, Gražvyda Andrijauskaitė , Jolanta Konstancija Jasukaitienė, Aušra Viduolienė.
Šio plenero tema
Rokiškio rajono savivaldybėje atidaryta krašto tautodailininkių paroda „Čiurlionio vizijų šviesoje“. III aukšte eksponuojami darbai kviečia žiūrovą pažvelgti į pasaulį Mikalojaus Konstantino Čiurlionio akimis – per spalvą, garsą, sapną ir gamtos grožį.
Profesinės šventės proga – padėkos raštais „Gėris rankose“ kolektyvui, gėlės ir smagus koncertas (foto) (0)
Daugėja susidūrimų su laukiniais gyvūnais keliuose – į ką svarbiausia atkreipti dėmesį (0)
Sustabdytoje „Audi“ – tabako ir galimai narkotikų mišinys (0)
Gripo skiepai: dalis gyventojų saugosi kasmet, kiti vis dar abejoja (0)
Naujausios skaistalų spalvų tendencijos 2025 metais (0)
Miesto šventės renginių maratonas prasidėjo Rokiškio dailininkų klubo „Roda“ parodos atidarymu (foto)
(0)Garbinga sukaktis liudija iškilius darbus
(0)Skelbiami Regioninių kultūros tarybų rinkimai
(0)Įvyko XXI-asis Rokiškio langinių tapymo pleneras (foto)
(0)Rokiškio rajono savivaldybėje atidaryta krašto tautodailininkių paroda „Čiurlionio vizijų šviesoje“
(0)