Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos pedagogų metodinė diena Antalieptėje įsikūrusiame Inovatorių slėnyje (foto) (0)

Publikuota: 2022-06-30 Kategorija: Laisvalaikis
Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos pedagogų metodinė diena Antalieptėje įsikūrusiame Inovatorių slėnyje (foto)
Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos" padalinio nuotr. / Pedagogų metodinė diena Antalieptėje įsikūrusiame Inovatorių slėnyje

Birželio 27 d. daugumai Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos pedagogų tai buvo paskutinė darbo diena prieš vasaros atostogas. Gimnazijos metodinė taryba pasiūlė ir suorganizavo metodinę dieną Antalieptėje įsikūrusiame Inovatorių slėnyje.
 
Nuvykus į Antalieptę mus pasitiko Inovatorių slėnio vadovas Vytautas Eidėjus. Jis aprodė kūrybos ir atradimų erdves: laboratoriją „Medus", Basųjų Karmelitų vienuolyną, įgūdžių laboratoriją ir kitas erdves gamtoje.
 
„Medaus" laboratorijoje atradome vėsias erdves, kuriose Ugdymo Meistrų lektorius Lukas Benevičius pravedė praktinius komandos formavimo mokymus. Pasakojome ir klausėmės, stengėmės išgirsti vieni kitus, suprasti ir pasitikėti vieni kitais - tai ir yra pagrindiniai dalykai, kurių reikia gerai komandai. O svarbiausia tai, kad atostogų nuojauta, nauja kūrybiška aplinka ir nuoširdus bendravimas garantavo geras emocijas ir bendrystę.
 
Pasistiprinę vienuolyno erdvėse paruoštais patiekalais, leidomės į žygį Šavašos pažintiniu taku. Nors ir saulutė smarkiai kaitino, patys ištvermingiausi dar aplankė ir Šveicarkos šaltinį. Ne visi renkasi lengviausius takus sugrįžti, ir tai tik įdomiau.

Diena buvo karšta, pilna naujų patirčių ir puikios nuotaikos. Su ja keliaujame į atostogas, ir visiems mokytojams, mokiniams ir kitiems gimnazijos bendruomenės nariams linkime to paties.
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video