Kalėdinis piešinių konkursas „Piešti-smagu" (0)
Publikuota: 2016-11-30
Kategorija:
Renginiai
Dėmesio, vaikai! Rokiškio mamų klubas skelbia piešinių konkursą „PIEŠTI - SMAGU".
Nupiešk savo gražiausią žiemos piešinį: Kalėdų senį, stebuklingą eglutę, nykštukus ar smagiausias žiemos linksmybes. Savo piešinį, padedant tėveliams, gruodžio 1-16 d. siųsk el.paštu: rokiskiomamuklubas@gmail.com. Jūsų piešinėliai bus patalpinti Facebook paskyroje „Rokiškio mamų klubas". Spausk „patinka" ant labiausiai tau patikusio piešinio. Daugiausia „patinka" surinkusių, trijų piešinių autoriai, bus apdovanoti rėmėjų prizais gruodžio 17 d. Kalėdų eglutės įžiebimo šventėje, Nepriklausomybės aikštėje. Nugalėtojų laukia „Žaislų palėpės” ir saldainių krautuvėlės „Gutė” prizai, o visi kiti konkurse dalyvavę vaikai dovanų gaus „Žaislų palėpės” 20 proc. nuolaidą vienam apsipirkimui. Konkursas vyksta iki gruodžio 16 d. 18 val.
Daugiau informacijos:Čia
Rekomenduojami video
Itin karštą šeštadienio popietę Obeliuose vyko vieno reikšmingiausių krašto istorijos įvykių – Birželio sukilimo 85-ųjų metinių minėjimas. Prisimenant svarbiausius Lietuvos istorijos faktus sakoma: „Atmintis gyva, nes liudija“, deja, juos liudijan
2026-06-22
Birželis – vasaros pradžia. Atėjusi vasara kaimo žmones ragina sukrusti ir rimtai kibti į darbus. Vienas didžiausių žemės ūkio darbų – šienapjūtė. Nuo seno sakoma, kad „Šv. Antanas sėtuvę pakabina, o ant peties dalgį užkabina“. Puoselėdami senąsias šienap
2026-06-17
Trečiadienio rytą Vilnių užplūdo svečiai iš viso pasaulio – sostinėje prasidėjo 3 dienas truksianti faktų tikrintojų konferencija „GlobalFact 2026”. Šiemet prestižinį ir visame pasaulyje žinomą renginį Tarptautinis faktų tikrinimo tinklas (IFCN) organiz
2026-06-17
Šiandien Vilniuje prasideda dvi dienas truksianti didžiausia šalyje vadovų konferencija EBIT, kuri suburs daugiau nei tūkstantį verslo ir viešojo sektoriaus vadovų. Į renginį atvyksta ir buvęs Lenkijos Respublikos prezidentas Andrzejus Duda, kurį EBIT scenoje kalbins „Delf
2026-06-11
Vakar, birželio 4-ąją, Rokiškio „Romuvos“ gimnazijoje vyko tradicinė ir itin laukiama Padėkos diena. Renginio vedėjos Viltė ir Luknė susirinkusiai bendruomenei priminė, kad mokykla – tai ne tik pastatas, o pirmiausia žmonės: mokiniai, mokytojai, tėvai ir darbuotojai, kartu k
2026-06-05