Puikus oras ir muzikos akordai: prasidėjo Rokiškio klasikinės muzikos festivalis (foto) (0)

Publikuota: 2023-07-16 Kategorija: Renginiai
Puikus oras ir muzikos akordai: prasidėjo Rokiškio klasikinės muzikos festivalis (foto)
Miglė Dambrauskaitė / Lietuvos simfoninio pučiamųjų orkestro kamerinis ansamblis (dirigentas Rimvydas Savickas),

Šeštadienio vakarą vyravęs puikus oras į Rokiškio krašto muziejų viliojo ne tik būti gamtoje ir pasivaikščioti po parką, bet ir pasiklausyti nekasdieniškų - klasikinės muzikos - garsų. Prasidėjo 16-asis Rokiškio klasikinės muzikos festivalis.

„Didžioji partita ir Mažoji simfonija“, atliekamos Lietuvos simfoninio pučiamųjų orkestro kamerinio ansamblio (dirigentas Rimvydas Savickas), sulaukė gausaus būrio klausytojų.

Vieni muzikos garsais mėgavosi sėdėdami kėdėse, kiti - jaukiai įsitaisė ant atsineštų pledukų.

O mažiesiems rokiškėnams 16-asis Klasikinės muzikos festivalis šeštadienio rytą siūlė eilėraščių dirbtuvės su poete Indre Pliuškyte-Zalieckiene.

Festivalio koncertai tęsis visą savaitę: 

Šiandien, liepos 16 d., 16 val. Rokiškio šv. apaštalo ir evangelisto Mato bažnyčioje sakralinės muzikos koncertas. Pasirodo Valstybinis choras „Vilnius“, meno vadovas ir vyr. dirigentas Artūras Dambrauskas, „Credo“.

Liepos 18 d., antradienį, 19 val., rokiškėnai ir miesto svečiai kviečiami į Krašto muziejaus menėje vyksiantį kamerinės muzikos vakarą „(Ne)pažinti kūrėjai“. Programoje: Justina Zajančauskaitė/smuikas; Vytautas Giedraitis/altas; Simona Zajančauskaitė/fortepijonas; Aušra Pukelytė/aktorė

Liepos 21 d., penktadienį, 19 val., Krašto muziejaus menėje festivalio uždarymo koncertas „Bebaimis“. Skambės muzika, atliekama Justinos Zajančauskaitės/smuikas; Dainiaus Pesecko/smuikas; Dovilės Juozapaitienės/altas; Ievos Sruogytės/altas; Mindaugo Bačkaus/violončelė; Simonos Zajančauskaitės/fortepijonas.

Liepos 23 d., sekmadienį, 16 val., Krašto muziejaus parke koncertas visai šeimai „Post Scriptum: kai skamba būgnai“. Atlikėjai: Vytautas Švažas/perkusija ir Gediminas Mačiulskis/perkusija.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video