Apie komentarą pranešta administracijai. Jei komentaras neatitinka taisyklių, jis bus ištrintas.
Milda
2017-09-30 09:14
Pranešti!
Tik jau nepadarykit per vieną dieną. Ką man pavizdžiui daryt jei aš turėjau dirbti. Sekmadienį nuejom nors biški pasidžiaugt. Galvot apie dirbančius reikia žmones.
3
0
klausimas
2017-09-30 07:34
Pranešti!
Ar gali ir turi visiems viskas patikti? Tai čia labai normalu. Vieni ieško tautiškų dalykų kiti ieško šokių. Tėvai ateina pažiūrėti, kaip vaikai koncertuoja. Kurie neranda kur nueiti dažniausiai patys nieko nedaro ir nesidomi. Tokiems visi blogi darbas blogas, valdžia bloga šalis bloga. Dabar dar viešoj vietoj išgert draudžia, tai tokie išvis maximon ir namo. Iš viso žmonės tiek pavargsta darbe, kad į renginius eina bedarbiai ir senukai.
Skemų socialinės globos namai pakvietė į aštuntąją „Giesmių pynę – Marijai“ – Lietuvos socialinių namų sakralinių giesmių giedotojų sambūrį. Laikomasi tradicijos: sambūris kasmet aplanko vis kitą Rokiškio dekanato šventovę. Šiemet giedotojus priėmė
Gegužės 24 d. Jūrmaloje vyko VIII-asis tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Trīs Zvaigznes”. Jame puikiai pasirodė Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos mokytojos Redos Kazlauskienės mokiniai.
12 metų solistė Urtė Smalinskaitė – I vieta; 13 metų solistė Radvilė
Gegužės 21 d. Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje poetė, prozininkė Aldona Ruseckaitė pristatė šeštąjį biografinį romaną „Vienatybė“. Autorė remiasi archyvine medžiaga ir ją atidžiai tyrinėja. Rašytoja jau sukūrė ir i&sca
Gegužės 14 d. Rokiškio Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje įvyko išskirtinis trio „Blind boats“/„Akla valtis“ (Gytis Norvilas, Vytautas Labutis, Arkadijus Gotesmanas) pasirodymas – „Bastūno sezonas“, koncertas balsui, kalbai, saksofon
Baigia išpuošti Krašto muziejaus administracinį pastatą (0)
Keturi išskirtiniai R. Kaminsko suolai papuošė parką Prancūzijoje (foto) (0)
Į miestą kviečia išriedėti senovine technika (0)
Greitu laiku turi pristatyti, ką nori matyti buvusioje dvaro alaus darykloje (0)
Lopšelio-darželio „Nykštukas“ kiemas virto pasakų scena (foto) (0)
Rokiškio Romuvos gimnazijos paskutinis skambutis (video+foto)
(0)Aštuntoji, jau tarptautinė „Giesmių pynė – Marijai“ skambėjo Panemunėlio bažnyčioje
(0)Puikus Rokiškio dainorėlių pasirodymas Jūrmaloje
(0)„Vienatybė” – Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje
(0)„Bastūno sezonas“ Rokiškio bibliotekoje: poezijos, muzikos ir improvizacijos misterija
(0)