Rokiškio lopšelyje-darželyje ,,Pumpurėlis“ rugsėjo 22-29 d. vyko projektas ,,Rudens linksmadieniai“ (0)

Publikuota: 2022-09-30 Kategorija: Renginiai
Rokiškio lopšelyje-darželyje ,,Pumpurėlis“ rugsėjo 22-29 d. vyko projektas ,,Rudens linksmadieniai“
Rokiškio lopšelio-darželio „Pumpurėlis“ nuotr. / ,Rudens linksmadieniai“

Rokiškio lopšelyje-darželyje ,,Pumpurėlis rugsėjo 22-29 d. vyko projektas ,,Rudens linksmadieniai“. Rudeniškai malonus oras, spalvomis pasidabinusi gamta, suteikė galimybę projektines veiklas organizuoti lauke.

Vyresniųjų  grupių vaikai keliavo po miestą, stebėjo, tyrinėjo gamtą, skaičiavo ir lygino medžius, o nukeliavę iki Ąžuolų gatvės ieškojo storiausio Rokiškio ąžuolo. Kelionių metu rinko giles, šakeles, lapus, grįžę į darželį gamtinę medžiagą naudojo kūrybiniams darbams. Mažųjų vaikų kelionės buvo trumpesnės, bet ne mažiau smagios ir informatyvios.

Bendruomenė  pilietiškai prisijungė prie tarptautinės akcijos ,,Diena be automobilio”. Smagu, kad bendruomenės nariai suprato šios akcijos svarbą ir parodė pozityvų pavyzdį vaikams, nors trumpam atsisakydami nedraugiškų aplinkai transporto priemonių. Vaikai sužinojo apie aplinkos taršą ir galimybes ją mažinti, pramogavo, aktyviai leido laiką lauke. Ryte visus pasitikęs meškutis teigiamomis emocijomis motyvavo tausoti gamtą.

Darželio kieme veikianti ,,Gilių kavinė“ suteikė galimybę mokytojams ir tėvams jaukiai pabendrauti. Kavinės svečiai degustavo ugdytinių ir mokytojų paruoštas gilių bei morkų kavas. Vaikai džiaugėsi saldėsiais ir linksmai žaidė ,,Žaidimų pievelėje“.

Šokio pamokos ir rytinės mankštos dovanojo gražių akimirkų ir bendrystės jausmą.

Bendruomenė aktyviai dalyvavo ,,Rudens linksmadieniuose“, nes mums gera būti visiems kartu!

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video