Ateities talentai: kokie jaunieji žaidėjai gali nuspalvinti FIBA 2023 Pasaulio krepšinio čempionatą? (0)

Publikuota: 2023-09-07 Kategorija: Sportas
Ateities talentai: kokie jaunieji žaidėjai gali nuspalvinti FIBA 2023 Pasaulio krepšinio čempionatą?
Krepšininkas

Kiekvienas Pasaulio krepšinio čempionatas atveria sceną ne tik jau gerai žinomiems krepšinio gigantams, bet ir “tamsiesiems arkliukams” - jauniems talentams, kurie trokšta įrodyti savo vertę. FIBA 2023 Pasaulio krepšinio čempionatas neabejotinai taps platforma, kurioje naujos žvaigždės galės blizgėti šalia senųjų meistrų. Tačiau kokie jaunieji žaidėjai gali nustebinti ir užimti svarbius vaidmenis šiame turnyre? Šiame straipsnyje 7bet peržvelgs kelis vardus, kurie gali tapti ateities krepšinio simboliais. 

Deividas Sirvydis (Lietuva) 

Dėl Deivido sugebėjimų bendros nuomonės Lietuvoje nėra - vieni mano, jog tai yra pervertintas žaidėjas, kiti teigia, jog Deividas yra Lietuvos talentas, turintis didžiulį potencialą. Šio krepšininko ūgis, metimo technika ir gebėjimas dirbti be kamuolio daro jį pavojingu varžovu bet kurioje aikštės vietoje.  Puikus pasirodymas Lietuvos rezervinėje rinktinėje jam suteikė šansą kovoti dėl vietos pagrindinėje rinktinės sudėtyje ir parodyti NBA ir G lygose išmoktas pamokas. 

Nikola Jovič (Serbija) 

Nikolai FIBA Pasaulio krepšinio čempionatas yra puiki proga visiems priminti apie savo išskirtinius sugebėjimus. Tai žaidėjas, pasižymintis unikaliu Europos ir NBA žaidimo stilių miksu, suteikiančiu didelių pranašumų aikštelėje. Nors dėl traumų kupino sezono NBA dėmesys Jovičiui šiek tiek prigeso ir visi pradeda juo abejoti, Jovičius jau per pasiruošimo ciklo varžybas demonstruoja, jog visas jam skirtas dėmesys yra ne iš piršto laužtas. Per 28 minutes atsakomosiose rungtynėse su Slovakija krepšininkas įmetė 13 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir paskirstė 3 rezultatyvius perdavimus. 

Austin Reaves (JAV) 

25 metų krepšininkas yra vienas sparčiausiai tobulėjančių NBA lygoje. Nors Reaves NBA lygoje praleido dar tik 2 sezonus, jo statistika kalba už save - 2022-23 m. sezone krepšininkas vidutiniškai pelnė po 13 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3.4 rezultatyvaus perdavimo. Austin Reaves pasižymi įspūdingais techniniais įgūdžiais, gebėjimu atlikti teisingus sprendimus stresinėse situacijos ir nepriekaištingu žaidimo suvokimu. 

Paolo Banchero (JAV) 

Italų kilmės krepšininkas, pasirinkęs atstovauti JAV rinktinei,  praėjusiame sezone demonstravo išskirtinius rezultatus ir buvo pripažintas geriausiu NBA lygos naujoku. Krepšininkas išsiskiria savo fizine jėga, techniniais įgūdžiais ir gebėjimu dominuoti po krepšiu. Taip pat, Paolo geba puikiai apjungti tradicinio centro savybes ir modernius puolimo elementus, kurie jam suteikia pranašumą prieš varžovus. 

Josh Giddey (Australija) 

Josh Giddey šiame FIBA Pasaulio krepšinio čempionate turi puikią galimybę užsitarnauti lyderio poziciją Australijos rinktinėje. Nors šis krepšininkas NBA yra sužaidęs dar tik du sezonus, jo nepriekaištinga technika, puikus aikštės matomumas ir gebėjimas priimti sprendimus kritinėse situacijose rodo, jog jis jau turi pakankamai šaltus nervus vadovauti Australijos rinktinei. Verta paminėti, jog krepšininkas yra ne tik naudingas puolime, bet yra itin vertinamas ir už savo gynybinius sugebėjimus.

 

Užs. nr. 2345.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video