Didesnis dėmesys Rokiškio rajono sportui: tikslai – pavienes iniciatyvas paversti sutelktu procesu didesniems rezultatams pasiekti (1)
Publikuota: 2022-02-02
Kategorija:
Sportas

Didesnis dėmesys Rokiškio rajono sportui: tikslai – pavienes iniciatyvas paversti sutelktu procesu didesniems rezultatams pasiekti.
Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus atstovai Aurimas Laužadis ir Diana Guzienė susitikimo su Rokiškio rajono nevyriausybinio sporto sektoriaus atstovais. Susitikimo metu pritarta siūlymui didinti Sporto nevyriausybinių organizacijų projektų didžiausią galimą finansavimo sumą iki 1000 eurų (praėjusiais metais buvo 700 eurų), plėsti finansavimo prioritetų sąrašą. „Buvo labai smagu matyti, kad susirinkusiųjų akys iš tiesų dega, žmonės yra motyvuoti ir tiki tuo, ką daro. Taip pat išgirdome, kuo įvairių sporto šakų atstovai, kurie atvyko į susitikimą, gyvena bei su kokiomis problemomis ir iššūkiais susiduria. Diskutavome dėl Rokiškio rajono savivaldybės sporto ir sveikatinimo tarybos sudėties. Siūloma didinti tarybos narių skaičių, kurie atstovautų Rokiškio rajono nevyriausybines sporto organizacijas. Aptarėme komunikavimo ir sporto renginių viešinimo galimybes. Norisi, kad informacija būtų kuo lengviau prieinama, pasiekiama”, – teigė vyr. specialistė D. Guzienė.
Susitikimo metu kalbėta ir apie klubų sportininkų, kurie respublikiniu lygmeniu 2021 m. demonstravo aukštus sportinius pasiekimus, pagerbimą.
Rekomenduojami video
Praėjusios savaitės pabaigoje Druskininkuose įvyko trečiasis žaidimo „Cornhole“ Lietuvos čempionato etapas. Beveik tris dešimtis žaidėjų subūrusiame turnyre geriausiai sekėsi rokiškėnams – visos trys pirmosios vietos ant nugalėtojų pakylos buvo jų.
Dar niekada taip n
2025-05-20
Šiomis dienomis tolimajame Taivane, Taipėjaus ir Naujojo Taipėjaus miestuose, vyksta vienas didžiausių pasaulio sporto renginių veteranams – Pasaulio veteranų sporto žaidynės (World Masters Games) 2025. Didžiuojamės galėdami pranešti, kad tarp tūkstančių atletų iš viso pas
2025-05-20
Rokiškio rajono atletinės gimnastikos klubas „JTK Grizlis“ ne tik siunčia savo sportininkus į varžybas ar čempionatus, bet ir patys daugybę metų juos organizuoja.
Ne išimtis ir ši vasara – birželio 28 d. klubo patalpose (Sąjūdžio a. 2), vyks Rokiškio r
2025-05-13
Praėjusį savaitgalį Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro dziudo sportininkai lankėsi Žemaitijoje, kur Plungėje vyko tradicinis jau XVIII-asis tarptautinis dziudo turnyras „Pavasaris 2025“.
Iš Plungės kovotojams pavyko parsivežti septynis medalius.
2025-05-12
Gegužės 6 d. Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto progimnazijos mergaičių ir berniukų komandos (2014 m. gim. ir jaunesnių) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės finalinėse varžybose, kurios vyko Utenoje.
Rezultatai tikrai puikūs! Vaižgantišk
2025-05-09