„Entuziastų“ pergalės kalvis – Karolis Kvedaravičius (0)

Publikuota: 2022-01-17 Kategorija: Sportas
„Entuziastų“ pergalės kalvis – Karolis Kvedaravičius
D. Šinkūno nuotr. / Karolis Kvedaravičius jau daug rungtynių iš eilės stebina rezultatyvumu.

Obelių „Entuziastai“ užsitikrino vietą Mažų miestelių lygos atkrintamosiose varžybose, išvykoje sutriuškinę 91:55 Paįstrio „Kvietą“. „Entuziastų“ lyderis Karolis Kvedaravičius vienas surinko beveik pusę komandos taškų. Ypač puikiai sekėsi tolimi metimai: iš 11 bandymų taiklūs buvo 8.

Obelius atstovaujantiems „Entuziastams“ turinyrinė situacija A diviziono Rytų grupėje yra daugiau nei saugi: kartu su Parovėjos „Agaru“ mūsiškiai turnyrinėje lentelėje dalinasi  1-2 vietas, toli aplenkę varžovus. O po savaitgalio rungtynių, iš aštuonių žaistų rungtynių laimėję po septynerias, abi šios ekipos tapo kitoms grupės komandoms nebepavejamos.

Tačiau Obelių „Entuziastai“ ant laurų užsnūsti nežada. Tą parodė ir savaitgalio rungtynės išvykoje, kur Paįstrio „Kvieta“ buvo sutriukškinta, galima sakyti, nepadoriu rezultatu. Rungtynių šeimininkai mūsiškiams priešinosi, faktiškai, tik pirmąjį kėlinį, kurį lamėjo trimis taškais – 19:16. Antrajame jau dominavo „Entuziastai“: jie ne tik ištirpdė trijų taškų deficitą, bet ir įgijo solidžią persvarą: 14 taškų. Trečiajame kėlinyje situacija šeimininkams tapo katastrofiška: obeliečiai pelnė 27 arba tik tris kartus daugiau taškų, nei „Kvieta“. Ir skirtumas jau peržengė 30 taškų ribą. Ketvirtajame kėlinyje žaidimas daugmaž išsilygino, tačiau tik dėl to, kad obeliečiai, turėdami komfortišką pranašumą, jau nebesistengė plėšytis.

Kaip jau minėta, daugiausia taškų, net 39 pelnė Karolis Kvedaravičius. Kaip ir patys „Entuziastai“ sako, jis yra vienas talentingiausių savo kartos rajono krepšininkų. Daug lemia ir jo patirtis tiek žaidžiant įprastinį, tiek 3x3 krepšinį. K. Kvedaravičius ypač taikliai metė tritaškius: net 8 iš 11, arba 73 proc. metimų pasiekė tikslą, . Palyginti, visa komanda įmetė 12 tritaškių ir jie krito 38 proc. taiklumu.

Dar 21 tašką į komandos sąskaitą įnešė Renatas Jegorovas, 12 – Mantas Kazlauskas. R. Jegorovas atkovojo 9 kamuolius. 6 rezultatyvius perdavimus atliko Egidijus Vilimas.

Obelių „Entuziastų“ žaidimu rajono sirgaliai galės pasigėrėti jau sausio 28-ąją, penktadienį: namuose jie priims grupės autsaiderius Visagino krepšininkus. Rungtynių pradžia numatoma 20.15 val.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video