Pokyčiai rajono ligoninėje: kolektyvą papildė nauji medikai, tačiau yra ir išeinančių specialistų (0)

Publikuota: 2023-12-07 Kategorija: Sveikata
Pokyčiai rajono ligoninėje: kolektyvą papildė nauji medikai, tačiau yra ir išeinančių specialistų
Rokiškio savivaldybės nuotr. / Rokiškio rajono ligoninėje darbą pradėjo trys nauji medikai.

Rokiškio rajono ligoninėje jau nuo rudens dirba trys nauji medikai. Tuo įstaigos vadovas Raimundas Martinėlis džiaugėsi nuo pirmųjų jų darbo dienų, tačiau plačiau pristatyti specialistų neskubėjo sakydamas, kad reikia leisti jiems apsiprasti, „įsivažiuoti“.

Jaunieji specialistai

Dabar paslapties šydas buvo praskleistas. Anot vadovo, darbą Rokiškyje pradėjo du ne iš Rokiškio kilę specialistai, tai: vidaus ligų gydytojas Justinas Grušauskas ir gydytojas geriatras Vidas Šavinis bei rokiškėnas, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas Žygimantas Paliūnis.

R. Martinėlio teigimu, medikai iš karto ir lengvai įsiliejo į kolektyvą, o J. Grušas ir V. Šavinis net laimėjo vidinius konkursus ir tapo skyrių vedėjais.

Teigiamus pokyčius įstaigos vadovas stebi ir reabilitacijos skyriuje. Pasak jo, atsiradus dar vienam specialistui – Ž. Paliūniui – ilgos pacientų eilės sumažėjo, specialistas puikiai susitvarko su darbo krūviu.

Apie medikus

Net du iš trijų į Rokiškį atvykusių medikų kurį laiką dirbo Zarasuose.

V. Šavinis pusę metų laikinai ėjo palaikomojo gydymo skyriaus vedėjo pareigas minėtoje ligoninėje, daugiau kaip trejus metus dirbo Vilniuje.

J. Grušauskas Vilniuje atliko rezidentūrą ir taip pat kurį laiką dirbo Zarasų ligoninėje. Šiuo metu medikas nedideliu krūviu dar dirba ir Santaros klinikose sostinėje.

Kraštietis Ž. Paliūnis dirbo Palangos reabilitacijos centre, Druskininkų „Eglės“ sanatorijoje, vaikų reabilitacijos ligoninėje Kaune.

Išeina iš darbo

R. Martinėlis atskleidė, kad be naujų kolektyvo narių, rajono ligoninės viduje įvyko dar keletas pokyčių.

Apie išėjimą iš darbo visai neseniai informavo gydytoja endokrinologė Regina Vaškevičienė.

„Tai buvo mums labai netikėta žinia. Gydyta pasakė jau kaip faktą, kad palieka mūsų ligoninę, tad jokių darbo sąlygų derinimo ar bendrų sprendimų ieškojimo nebuvo. Viskas labai „šviežia“. Neturėjome dar ir laiko derinti, ieškoti kito šios srities specialisto. Tai darysime artimiausiu metu“, – sakė ligoninės vyr. gydytojas.

Pasikeitimai ir administracijoje

Taip pat, pasak ligoninės vadovo, nuo sausio 2 d. pasikeitimai laukia ir įstaigos administracijoje:  keičiasi direktoriaus pavaduotoja medicinos reikalams. Po vidinio konkurso ilgametę pavaduotoją Marijaną Čeponytę keičia gydytoja ortopedė-traumatologė Jovita Jonušaitienė.

Ar ilgametė direktoriaus pavaduotoja ir vaikų ligų gydytoja liks dirbti, R. Martinėlis tikino dar negalintis pasakyti: „Siūlom įvairius variantus, nes gydytoja – puiki specialistė, turi tikrai daugybę patirties. Bet tai yra jos asmeninis apsisprendimas, kurio, šiai dienai, dar nežinome“.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video