Juodupės gimnazijos atstovai dalyvavo nuotolinėje diskusijoje apie vertybes ir teises ateities Europoje (1)
Publikuota: 2022-02-08
Kategorija:
Švietimas

COFOE Konferencija dėl Europos ateities. Ateitis tavo rankose!
Tokiu pavadinimu vyko konferencija, taip sako Rokiškio rajono Juodupės gimnazijos mokiniai ir dalyviai, diskutavę apie vertybes ir teises ateities Europoje.
MEPA jaunesnieji ambasadoriai 2022 m. vasario 2 d. dalyvavo nuotolinėje diskusijoje apie vertybes ir teises ateities Europoje. Buvo organizuotos idėjų dirbtuvės, kurių metu beveik šimtas dalyvių ieškojo atsakymų, kokie pokyčiai reikalingi siekiant užtikrinti visų europiečių teises ir lygybę. Įžvalgas apie šios srities aktualijas pateikė ir prie kūrybinių dirbtuvių prisijungė ekspertai.
Po renginio jaunesnieji MEPA ambasadoriai #Mepalietuva Juodupės gimnazijoje dalijosi įspūdžiais ir sakė, kad „smagu klausyti tokios daugybės nuomonių iš Lietuvos šviesuolių. Komandinėse dirbtuvėse diskutuoti įvairiomis temomis, ieškoti modernių problemų sprendimo būdų“. Konferencija buvo naudinga, padėjo susimąstyti apie dabartinę pasaulio padėtį bei ką kiekvienas galėtume padaryti, kad kurtume šviesesnę asmeninę ir visos Europos ateitį.
Šis diskusijų ciklas – Konferencijos dėl Europos ateities dalis. Konferencija dėl Europos ateities – tai bendras, metus trunkantis, Europos Parlamento, ES Tarybos ir Europos Komisijos, kurie veikia kaip lygiaverčiai partneriai su Europos Sąjungos valstybėmis narėmis, projektas. Svarbiausias Konferencijos tikslas – suteikti galimybę žmonėms visoje Europoje dalytis idėjomis ir padėti formuoti mūsų žemyno bendrą ateitį. Tikimės, kad daugybė diskusijose išsakytų pasiūlymų bus išgirsti ir įgyvendinti.
MEPA vyresnioji ambasadorė Juodupės gimnazijoje Rima Šimėnienė
Rekomenduojami video
2025 06 06 Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija tradiciškai pasveikino visus nusipelniusius moksleivius ir mokytojus. Padėkos ir stiklinės statulėlės buvo įteiktos už gerus mokslo bei sporto pasiekimus.
Nuotraukas peržiūrėti ir atsisiųsti galima iš čia iki 2025 06 15:
https://1
2025-06-07
Tęsiantis Valstybių brandos egzaminų (VBE) sesijai, penktadienį dvyliktokai laikys antrąją matematikos žinių patikrinimo dalį.
Išplėstiniu (A) kursu šį egzaminą rinkosi laikyti apie 13,2 tūkst. kandidatų, bendruoju (B) kursu daugiau kaip 7,4 tūkst. moksleivių.
Abiturientų lauks
2025-06-06
Panevėžio kolegija – jauna ir jaunatviška, o svarbiausia – auganti ir auginanti aukštoji mokykla. Pramonės ir inovacijų mieste – Panevėžyje, įsikūrusi vienintelė savarankiška aukštoji mokykla visame Panevėžio regione nuolat investuoja į modernią studijų
2025-06-06
Rokiškio profesinio mokymo centras kviečia mokytis! Planuoji savo ateitį, nori įgyti paklausią specialybę ir iškart pradėti darbą? 2025 metais rinkis vieną iš daugelio profesijų Rokiškio profesinio mokymo centre – nuo siuvėjo iki transporto priemonių remontininko, n
2025-06-04
Tęsiantis Valstybių brandos egzaminų (VBE) sesijai, trečiadienį pirmąjį egzaminą laikys dvyliktokai. Bus tikrinamos abiturientų lietuvių kalbos ir literatūros žinios.
Privalomo lietuvių kalbos ir literatūros egzamino antrą dalį išplėstiniu kursu laikyti pasirinko apie 17,5 tūkst. mokinių, tu
2025-06-04