Kaip išsirinkti kokybišką išmanųjį telefoną? (0)

Publikuota: 2021-11-25 Kategorija: Verslas
Kaip išsirinkti kokybišką išmanųjį telefoną?
Asociatyvi nuotr.

Nors ir išmaniųjų telefonų era vis labiau įsitvirtina į mūsų kasdienius gyvenimus, kai ateina metas pasirinkti būtent tą - tampa gana sunku. Taip yra todėl, nes šiuolaikinė rinka gali pasiūlyti gausybę variantų, kurie ne visada yra išties kokybiški. Tam, kad būtų galima nepasiklysti tarp šios gausos ir pasirinkti verta dėmesio variantą, vertėtų atkreipti dėmesį į pagrindinius išmaniojo telefono kriterijus. 

NR.1. Operacinė sistema

Šiuo metu labiausiai paplitusios yra trys operacinės sistemos: „Android“, „iOS“ ir „Windows Phone“. Operacinės sistemos pasirinkimas yra vienas iš svarbiausių elementų renkantis išmanųjį įrenginį. Visos šios trys sistemos išsiskiria savitu greičiu, programėlėmis bei dizainu, todėl turite nuspręsti, kuris jums variantas yra patogiausias. 

„Android“ operacinė sistema. Tai yra „Google“ sukurta operacinė sistema, kuri yra paplitusi gana daugumos išmaniųjų telefonų gamintojų modeliuose. Ši sistema pasižymi gausybė funkcijų ir programėlių pasirinkimu, todėl jeigu ieškote išmaniojo telefono, kuris jums bus reikalingas ne tik laisvalaikiui, bet ir darbui - „Android“ operacinė sistema išties puikus pasirinkimas. 

„iOS“ operacinė sistema. Galbūt, kaip ir žinote, ši operacinė sistema priklauso „Apple“ gaminiams, todėl tik šio gamintojo produkcijoje galite rasti šią sistemą. „IOS“ operacinė sistema yra laikoma pačia paprasčiausia, kurią net puikiai gali perprasti vaikai. Jos tikslas ir yra toks, jog viskas būtų pasiekiama labai greitai ir patogiai. Ši sistema yra puiki, nes turi sklandžiausią veikimo principą bei gausų programėlių pasirinkimą.

„Windows Phone“ operacinė sistema. Ši operacinė sistema yra gana nauja palyginus su praeitomis dviem. Nors ir šią operacinę sistemą turi tik dviejų gamintojų išmaniųjų telefonų modeliai, o t.y.: „Nokia“ ir „Microsoft“ - ji gana greitai susirado savo reikiamą kiekį gerbėjų. Deja, vienas iš „Windows Phone“ operacinės sistemos minusų yra toks, kad jis pasižymi žymiai mažesniu kiekiu programėlių nei „Android“ ar „iOS“.

NR.2. Ekranas ir jo tipas

Ekrano dydis turi priklausyti nuo to, kad jums būtų jį labai patogu laikyti rankose. Visą šitą pasirinkimą galite išskaidyti taip: iki 4,5 colių ekranas skirtas elektroniniam paštui, skambučiams, SMS,  naršyti internete ir socialiniuose tinkluose; nuo 4,5 iki 5,4 colių ekranas skirtas filmuotos medžiagos peržiūroms, darbui su programėlėmis, žaidimams ir patogiam naršymui socialiniuose tinkluose bei internete; nuo 5,5 ir daugiau colių ekranas skirtas ne tik laisvalaikiui, bet ir darbiniams reikalams atlikti. 

Taip pat nepamirškite tinkamos išmaniojo įrenginio apsaugos, kurią gali suteikti apsauginiai stikliukai! Žinoma, svarbi yra ir telefono korpusinė dalis (juk dažniausiai ji būna pagaminta iš stiklo), todėl pagalvokite ir apie dėkliukus. Nesijaudinkite, net jeigu pasirinkote ne tokius populiarius telefonų gamintojas, vis tiek jiems galima rasti tinkamą apsaugą, pavyzdžiui: lg telefonų dėklai, nokia telefonų dėklai ar xiaomi telefonų dėklai. 

Žinoma, egzistuoja ir ekrano tipai, todėl ir šis elementas gali lemti jūsų išmaniojo įrenginio pasirinkimą:

  • žemiausios kokybės ekranai -TFT
  • aukšta kokybė, sodrios spalvos, beveik idealus vaizdų atvaizdavimas - Super LCD, Super LCD2, IPS
  • aukšta kokybė, identiškas vaizdų atvaizdavimas - AMOLED ir SuperAMOLED

NR.3. Akumuliatoriaus veikimo laikas

Vienas iš svarbiausių išmaniojo telefono parametrų yra akumuliatorius. Juk be šio elemento, efektyviai ir kokybiškai telefonas neveiktų. Šiuolaikiniai išmanieji yra gaminami taip, kad galėtų veikti net iki 2 parų (jų visiškai nepakrovus). Na, bet jeigu jūs naudosite išmanųjį žaidimams arba aktyviam naršymui socialiniuose tinkluose, geriausia žvalgytis į tokius modelius, kurie gali pasiūlyti bent 2300 - 2600 mAh, kuris užtikrins 7 - 8 valandų nuolatinį veikimą, su 4G interneto ryšiu.

 

Užs. nr. 1563.

Dalintis naujiena

Sponsored Video