Besikuriantis Kamajų senjorų klubas ateityje planuoja rengti senjorų karaoke vakarus (0)

Publikuota: 2023-04-04 Kategorija: Žmonės
Besikuriantis Kamajų senjorų klubas ateityje planuoja rengti senjorų karaoke vakarus
Miglė Dambrauskaitė / Pirmajame susitikime dalyvavusios senjorės (iš kairės) P. Trapnauskienė ir A. Juodėnienė sakė tikrai ateisiančios ir į kitą susitikimą.

Ką veikti, kai visas paros laikas yra tik tavo? Raudonojo Kryžiaus Rokiškio skyriaus savanoriai senjorams siūlo burtis draugėn ir kartu ką nors sugalvoti. „Senjore, iškeisk vienišumą į draugystę su savanoriu“ – tokiu šūkiu startuoja nauja rajono Raudonojo Kryžiaus veikla.

Pradžiai – dvi

Kamajuose veikiančiuose bendruomenės namuose pirmadienio popietę burtis buvo kviečiami senjorai, kuriems pabodo laiką leisti namuose ir kurie nori dienos veiklas paįvairinti kažkuo kitu. Į pirmą susitikimą atėjo vos dvi senjorės: kamajiškė Adelė Juodėnienė ir Aukštakalniuose gyvenanti Polina Trapnauskienė.

Tačiau Raudonojo Kryžiaus Rokiškio skyriaus vadovė Jurgita Erslovienė optimistė – čia tik kol kas.

„Visada norisi, kad viskas pavyktų iš pirmo karto. Bet senjorai į naujoves žiūri atsargiai. Šiandien atėjo dvi moterys, kitą kartą gal jau ateis daugiau: sužinos, kad nieko blogo čia nevyksta, niekas nebara. Kad čia – gali būti įdomu“, – šypsojosi J. Erslovienė.

Idėja kviesti senjorus į būrį moteriai kirbėjo seniai, tačiau, kaip pati sako, tikriausiai tam dar nebuvo atėjęs laikas.

„Visada su pavydu stebėjau didžiuosiuose miestuose veikiančius senjorų klubus. Kaip jiems smagu, kokių šaunių pramogų jie prisigalvoja. Juk visos dienos – tik jų. Tikrai spėja ir darbus namuose nudirbti, ir pasilinksminti. Jei jis –  garbaus amžiaus, dar nereiškia, kad jam nieko nebereikia. Bėda buvo ta, kad tapusi draugijos vadove, dar pati buvau nauja, „šviežia“, veiklos daug ir nespėjau visur. O dabar turime jauną, aktyvią savanorę, kuri entuziastingai ėmėsi iniciatyvos suburti visus draugėn. Pradedame nuo Kamajų, keliausime per miestelius ir žiūrėsime, ar esame reikalingi“, – planais dalijosi vadovė.  

 Visą straipsnį skaitykite penktadienio, balandžio 7 d., „Rokiškio Sirena“ numeryje.  

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video