Buvęs savivaldybės administracijos direktorius neria į privačią veiklą – siūlys pramankštinti smegenis stalo žaidimuose   (0)

Publikuota: 2023-08-20 Kategorija: Žmonės
Buvęs savivaldybės administracijos direktorius neria į privačią veiklą – siūlys pramankštinti smegenis stalo žaidimuose  
Kristinos Ramanauskaitės nuotr. / A. Burnickas tikisi, kad intelektualios paslaugos sudomins rokiškėnus

 

„Kadencija baigėsi, kada, jeigu ne dabar galiu išbandyti sujungti hobį su darbu“, – sako balandžio mėnesį iš Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų pasitraukęs Andrius Burnickas. Jau anksčiau užsiminęs apie planus grįžti į privatų sektorių, dabar pasinaudojo šia galimybe, juo labiau, kad darbo pasiūlymais niekas neužvertė. Buvusiose pareigose, anot pašnekovo, labiausiai vargino viešumas. „Nelabai mėgstu renginiuose eiti sakyti kalbų prie mikrofono, tai daugiau išmoktas dalykas, esu intravertas. Be to, pareigos labai atsakingos, teko spręsti masę problemų, pradedant duobėtais keliais, baigiant tuo, kad skyriuje trūksta kažkokio specialisto“, – sako pašnekovas.

 Organizuos protmūšius

Užvėręs savivaldybės duris, po kelių mėnesių pamąstymų Andrius nusprendė pasiūlyti tai, ką pats labai mėgsta – organizuoti stalo žaidimų vakarus, protmūšius.

Šiuo metu renkama vaikų grupė, kuri nuo rugsėjo mėnesio galės lankyti stalo žaidimų būrelį, anot  A. Burnicko, tai galimybė ne tik ugdyti strateginį mąstymą, bet ir pakeisti virtualų bendravimą gyvais susitikimais. Tarp būsimų veiklų buvusio administracijos direktoriaus planuose – korepetitoriaus paslaugos, žada mokyti vaikus lietuvių gramatikos, matematikos, istorijos ir geografijos.

<...>

 Visą straipsnį skaitykite antradienio, rugpjūčio 22 d. „Rokiškio Sirenoje“.

 

   

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video