„Pupelės“ veidas Edvinas paliko didmiestį ir įsikūrė kaime (foto) (0)

Publikuota: 2023-07-24 Kategorija: Žmonės
„Pupelės“ veidas Edvinas paliko didmiestį ir įsikūrė kaime (foto)
E. Puriuškio asmeninio archyvo nuotr. / Edvinas Kauną iškeitė į Rokiškio rajoną.

Po studijų didmiestyje – atgal į gimtinę, kur tapo vienos iš populiariausios Rokiškio kavinės „Pupelės“ veidu. Taip trumpai būtų galima apibūdinti Edviną Puriuškį, be kurio stovinčio už baro ir visada besišypsančio, rokiškėnai turbūt ir neįsivaizduoja šios kavinės pastaraisiais metais.

Miesto vaikas

Tikras miesto vaikas, gimęs ir augęs Rokiškyje, jis baigė Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinį ir išvažiavo į laikinąją sostinę. Bet prieš pora metų Edvinas grįžo į Rokiškį, kuriame gimė ir užaugo, ir įsidarbino kavinėje „Pupelėje“. Iš pradžių padavėju, netrukus tapo barmenu.

„Studijavau Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje. Man mieste nelabai patiko, tad apsisukau ir grįžau atgal. Kai studijavau, tuo pat metu dirbau viename, vėliau kitame darbe. Tada buvau pašauktas į tarnybą Lietuvos kariuomenėje. Tapau savanoriu, atitarnavau Kunigaikščio Vaidoto pėstininkų batalione, Rukloje ir prasidėjo COVID-19 pandemija“, – kalbėjo pašnekovas.

Pardavinėjo ledus

Dėl pandemijos gyvenimas šalyje apmirė, tad grįžęs į Rokiškį, Edvinas įsidarbino „Pupelėje“, kurios savininkė Laura Viduolytė-Pupelienė ir buvo viena iš pirmųjų rokiškėnų, paskatinusių jį sugrįžti.

„Darbas su Rokiškio verslininkais man nebuvo naujiena, nes anksčiau su Nerijaus ledais važinėdavome po šventes ir muges. Sugrįžęs iš pradžių ir galvojau dirbti pas jį, tačiau Nerijus pasakė, kad Laura ieško darbuotojų „Pupelei“. Pagalvojau, kodėl ji nepabandžius. Tai buvo pirmoji vasara po COVID-19, 2020-ieji“, – pasakojo Edvinas.

Visą straipsnį skaitykite liepos 25 dienos, antradienio, „Rokiškio Sirenos“ numeryje.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video