Rokiškėnas apie akmenų galias: gali jomis netikėti, jos vis tiek yra, kaip ir WI FI internetas (0)

Publikuota: 2022-12-04 Kategorija: Žmonės
Rokiškėnas apie akmenų galias: gali jomis netikėti, jos vis tiek yra, kaip ir WI FI internetas
 Lino Juozėno asmeninio albumo nuotraukos / Rokiškėnas tiki, kad akmenys gali paveikti žmogų

Rokiškėnas, internetinės parduotuvės kristalai.eu įkūrėjas Linas Juozėnas pasinėrė į akmenų žmogaus galių tyrinėjimus metęs fizikos studijas. Eiti savo pažinimo keliu skeptikai jam netrukdo,  Lino teigimu, kaip tik padeda nenukrypti į iliuzijų pasaulį. L. Juozėnas, kuriam akmenys, kristalai yra ne tik tyrinėjimų objektas, bet ir verslo dalis, po ilgų klajonių po pasaulį grįžo į gimtąjį miestą ir prieš Kalėdas rokiškėnams žada staigmeną – kiekvienam gyventojui į namus atkeliaus nedidelė dovanėlė.

Prieš Kalėdas planuojate akciją rokiškėnams, papasakokite, kuo nustebinsite?

Žmonės nebetiki kalėdiniu stebuklu, norėjau padaryti ką nors, kad ir kitiems būtų jaukiau.  Sumanėme visiems Rokiškio žmonėms padovanoti po mažą akmenuką, išdalinsime iš viso 10 tūkst.  vienetų. Žmonės prieš Kalėdas pašto dėžutėse ras voką su dovanėlė nuo mūsų su vienu iš gražiausių akmenukų  – labradoritu. Tai vienas iš magiškiausių pagal išvaizdą akmuo, laikomas namų jaukumo, šeimos židinio sergėtoju. Jeigu jėgos leis, išdalinsime akmenukus ne tik mieste, bet ir už jo ribų. Norisi, kad dovanėlę gauti visi žmonės, ypač tie, kurie pamiršti, retai lankomi.

Internetinę prekybą akmenukais, kristalais pradėjote radęs laisvą verslo nišą ar jau tuomet jais domėjotės?

Tai ilga istorija. Anksčiau man patikdavo legendos apie burtininkus, platųjį pasaulį. Tai prasidėjo nuo „Alchemiko“ laikų. Vėliau susidomėjau, kodėl vieni žmonės yra stiprūs, kiti ne. Peržvelgiau istoriją, dažniausiai stiprūs būdavo karaliai, kunigaikščiai –  tie žmonės, kuriuos supdavo akmenys, brangakmeniai: karūnose, skeptruose, diržuose.

Kai įstojau studijuoti fizikos, pradėjau suprasti, kad visi daiktai yra tarsi gyvi, jie turi savitą dažnį.  Kai suvokiau, kad akmenukai iš tikrųjų gali paveikti žmogų, mečiau mokslą ir išėjau tyrinėti akmenų. Įsitikinau, kad akmenys gali žmogų padaryti gudresnį, gydyti. Akmenys formavosi milijonus metų, tai nėra paprasti daiktai. Mano domėjimosi sritys išsiplėtė, smalsu tyrinėti Visatą.

Daug kas skeptiškai vertina kalbas apie čakrų atidarymus-uždarymus, galias, skleidžiamas akmenų ar kitų daiktų...

Viskas gerai, aš ir pats buvau didžiausias skeptikas. Visuomet stengiuosi nepaklysti tarp iliuzijų,  tikrinu kiekvieną teoriją, kol pamatau praktinį rezultatą. Pastebėjau, kad galima žmogui duoti akmenį ir visiškai nieko apie jį nesakyti, bet nuspėti, koks bus rezultatas. Eidamas tuo keliu, radau ir daugiau būdų, kaip galima padėti žmogui, pvz., pašalinti skausmą net neprisiliečiant. Jeigu žmogui skauda dantį ar kankina nemiga, ir niekas nepadeda, o magiškais atrodantys būdai padeda, vadinasi, kažkas tame yra. Gydau rankomis. Po stuburo traumos, kai kelis mėnesius gulėjau patale ir beveik negalėjau judėti, man pačiam labai daug padėjo savigyda, išmokau, kas tikra, kas ne ir dabar nebesinori pamesti tų žinių. Pastebėjau, kad galiu padėti ne tik sau, bet ir kitiems. Tai buvo perversmas man pačiam.

Sakoma, kad žmones veikia tikėjimas, o ne galios. Jeigu netiki, tai ir neveikia?

Tame ir grožis, kad veikia, tokia realybė. WI FI internetas irgi veikia, nepriklausomai nuo to, tiki tu juo, ar ne. Kuo daugiau skeptikų, tuo man geriau, galbūt jie ras spragą, kurios aš nežinau ir tai padės man augti ir tobulėti. Aš nenoriu ginti iliuzijos, noriu žiūrėti, kaip praktiškai padėti žmonėms.

Grįžtant prie akmenukų – jie kaip diskotekoje sklindanti melodija. Vieni akmenukai skleidžia pankroką, kiti – labai ramią muziką, ir nuo tos muzikos žmogaus emocijos pasikeičia, o tuo pačiu ir jo veiksmai. Taigi kristalai veikia žmogų.

 Ar kada nors pagalvojote, kad metėte fiziko kelią dėl takelio?

Šitame takelyje yra daug įdomesnių dalykų, dar gali rasti brangakmenių, o ant kelio visi išrinkti.

Į fiziką dar norisi grįžti, bet kai turėjau pasirinkti, supratau, kad baigęs studijas nieko neturėsiu, tik skolas ir diplomą rankoje. Įkūriau verslą Lietuvoje, plečiamės į kitas Europos šalis, kai susikursiu absoliutų saugumą, tada bus galima grįžti studijuoti.

Kokie akmenukai paklausiausi tarp pirkėjų?

Dažniausiai renkasi tuos akmenis, apie kuriuos daugiausiai girdėjo.  Lietuvoje populiarus rožinis kvarcas, ametistai, kalnų krištolas. Jie labiausiai ir padeda. Pvz., rožinis kvarcas nuramina širdį, to visiems reikia. O smaragdai, rubinai – labai specifiniai akmenys. Rubinas suteikia jėgos eiti ir nebijoti jokių barjerų. Tai gana konkretu.

Kokių akmenų kišenėje geriau nesinešioti – ar yra neigiamai veikiančių?

Tokių nėra, nebent gauni tai, ko visiškai nesitikėjai. Tarkim, ametistas yra blaivybės akmuo, nes veikia galvą, ji tampa skaidresnė, pradedi blaiviau mąstyti.  Išverstus iš graikų kalbos ametistas vadinasi „nesvaigus“.

Kai kurie žmonės atsisako alkoholio, jiems pasikeičia visas gyvenimas, nors galbūt jie nenorėjo išsiblaivyti. Toks tas neigiamas poveikis.

Vedate seminarus, kur jie vyksta ir apie ką tie mokymai?

Neseniai mokiniams pasakojau, kaip susiformavo Visata ir kristalai. Seminarų temos labai įvairios: kaip įveikti miego sutrikimus, apie sąmoningą sapnavimą, savigydą. Daug domėjausi apie astrofiziką, pastebėjau, kad žmonės beveik nieko nežino apie žvaigždes, planetas, o tai be galo įdomu.

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video