Rožiniu motociklu važinėjanti 64-erių baikerė Irena: „Metams bėgant adrenalinas niekur nedingsta“ (0)

Publikuota: 2023-07-10 Kategorija: Žmonės
Rožiniu motociklu važinėjanti 64-erių baikerė Irena: „Metams bėgant adrenalinas niekur nedingsta“
Rokiškio Sirena nuotr. / Rožinis motociklas

Rokiškietė Irena Surgelienė sako, kad jos pomėgis motociklams – iš vaikystės, tuomet ją su JAWA dar vežiodavo tėtis. Sukūrus šeimą, auginant vaikus savo pomėgį teko šiek tiek atidėti į šalį, tačiau dabar 64-erių moteris mėgaujasi laisve – sėda ant rožinio triračio Suzuki ir keliauja į aplinkinius miestus, Latviją arba į turgų ar parduotuvę. Kartais apsirengusi baikeriška liemene atlekia ir į darbą – Rokiškio laidojimo namus, kuriuose dirba direktore. Moteris juokauja, kad kurį laiką buvo „kuprinė“, t. y. sėdėdavo vyrui už nugaros, o oficialiai motociklais važinėja 10 metų, tuomet, kai išlaikė teises ir gavo vairuotojo pažymėjimą.

 Barbiškas tapo pinkiniu

I. Surgelienė su vyru Romu priklauso Rokiškio baikerių klubui „By Force“, abu juokauja, kad važinėja kartu jau daug metų, o jų gyvenimo istorija primena meksikiečių serialą.

Irena su Roma, abu išsiskyrę po pirmųjų santuokų, susitiko prieš 33 metus ir iki šiol kartu. Sako, kad vienija ne tik bendras pomėgis, bet ir pagarba, dėmesys vienas kitam. Išaugino vaikus, Irenos dukra iš pirmos santuokos ištekėjo už Romo sūnaus, taip pat gimusio pirmoje santuokoje. Vaikai iš tėvų užsikrėtė pomėgiu motociklams ir yra baikerių klubo nariai.

Nuo šeimos reikalų, grįžtam prie technikos – ryškus dabartinis Irenos motociklas pagamintas JAV, o į Rokiškį jis atkeliavo iš Lenkijos. Internetu jį rinko visa šeima. Pašnekovė prisipažįsta, kad jai iš pat pradžių nepatiko rožinė spalva, norėjo juodo. Motociklas buvo pravardžiuojamas barbišku, vaikišku, šaltibarščių spalvos, pinkiniu. Pastarasis vardas galiausiai ir prigijo. Romas gina rožinę spalvą: „Esi matoma, kuo ryškesnis motociklas, tuo gatvėje saugiau. Jeigu būtų juodas, nekristų į akis ir būtų eilinis motociklas“.

Tai patvirtina ir aplinkinių reakcijos – pamatę porą važiuojant motociklais, praeiviai neretai pasveikina juos pakeldami nykščius į viršų, o sustojus prašo nusifotografuoti.

<...>

 Visą straipsnį skaitykite „Rokiškio Sirenoje“.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video