Rokiškio „Caritas“ vadovė: „Ką sužinojome, galime ir kitiems papasakoti“ (0)

Publikuota: 2021-11-25 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio „Caritas“ vadovė: „Ką sužinojome, galime ir kitiems papasakoti“
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Projekto vaizdo konferencijos akimirka: Carito atstovė Dangira Šatienė (kairėje) su Socialinės paramos centro direktore Jolanta Paukštiene.

Dešimtmečius šalpos ir pagalbos vargstantiesiems misiją garbingai vykdo „Carito“ organizacija. Jos Rokiškio vadovė Dangira Šatienė mano, kad projektas „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras su partneriais, buvo ir yra labai svarbus ir reikalingas.

„Mano širdyje liko gražiausi įspūdžiai iš dalyvavimo projekte“, – prisipažino pašnekovė. Tyliai ir kantriai savo veiklą vykdanti „Carito“ organizacija retai atsiduria visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio centre. Tačiau daugeliui vaizdo konferencijų, rengtų projekto Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas) dėka, įsiminė jautrus ir labai prasmingas D. Šatienės veiklos pristatymas. O ji pati, kaip prisipažino, kalbėti iš tribūnos buvo rimtas išbandymas žmogui, kuris įpratęs verčiau dirbti, nei daugžodžauti. Tada labai jaudinosi, ilgai ruošė pranešimą, kad jis būtų jautrus, atskleistų „Caritas“ organizacijos esmę, tikslus ir uždavinius.

Ir dabar D. Šatienė sako, kad apie „Caritą“ kalba jo gausūs darbai, žmonių, kuriems jie padėjo, šilti žodžiai. Ir gerai atlikto pagalbos artimui darbo prasmė. Ir į projektą ji žiūri visų pirma per pagalbos artimui prizmę: „Dalyvaudama projekte, daug sužinojau apie rajono socialinės paramos sistemą, apie tai, kaip galime geriau padėti žmonėms, kaip patarti, kur nukreipti. Ir šiomis žiniomis kasdien naudojamės“, – sakė ji.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video