NUOMONĖ. Kaip prekybos tinkle daromi apskaičiavimai? (0)

Publikuota: 2023-04-04 Kategorija: Nuomonė
NUOMONĖ. Kaip prekybos tinkle daromi apskaičiavimai?
Rokiškio Sirena nuotr. / Asociatyvi nuotr.

Esu nuolatinis vienos parduotuvės, priklausančios vienam iš didžiųjų prekybos tinklų, Respublikos g. klientas. Parduotuvėje prekių asortimentas didelis, jų išdėstymas geras.

Dauguma darbuotojų savo darbą atlieka gerai. Klientus aptarnauja stropiai, paklausus, kur yra kokia prekė, meta tiesioginį darbą ir priveda iki jos arba aiškiai parodo, kur ji yra ir net bendra jos turinį paaiškina.

Kaip taisyklė, kartais turėdamas laiko, pasivaikštau po parduotuvę, užsuku į nukainotų maisto prekių skyrelį, kur dažniausiai popiet būna prekių, nukainotų iki 50 proc. ir skirtų greitam vartojimui. Kaip prekybininkų parašyta – sunaudoti šią dieną. Tai yra labai gerai, pirkėjas nusiperka maisto prekių už pusę kainos ir jų nereikia išmesti, nes tai – nusikaltimas prieš Dievą.

Deja, kartais, kai perku nukainotą prekę, paimami visi pinigai kaip nenukainotai prekei. Taip per metus pasitaiko 15-20 kartų. Grįžus į parduotuvę ir pateikus čekį, suma perskaičiuojama, o skirtumas grąžinamas, jeigu ateinu pavėluotai, tuomet paprieštarauja, o už padarytą materialinę žalą pamirštama pasakyti „atsiprašome“.

Gerai, jei pirkėjas gyvena mieste, o jei Duokiškyje ar Suvainiškyje kas tada? Kai kelionė kelis kartus bus brangesnė už apskaičiavimą?

Pastarąjį kartą – šių metų vasario 10 d. 16. 03 val., pirkau karštai rūkytas „Medžiotojų dešrelės“, kurių pakuotė, kainavusi 2,29 Eur, buvo nukainota 50 proc., o paėmė pinigus taip, kaip už pirminę kainą. Po to apskaičiavo – 1,15 Eur, o jeigu jau pirkėjai ką nors padarytų, tai būtų bėda...

Keisčiausia, kad analogiškais klausimais pernai kreipiausi į Rokiškio ir Vilnius miestuose esančių šio tinklo parduotuvių administracijas, tačiau iš jų atsakymų taip ir nesulaukiau.

Taip matyt prekybininkai reaguoja į pirkėjų pareiškimus, skundus...

Bronius Algimantas Repšys

P. S. Tai yra subjektyvi autoriaus nuomonė.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video