Skemų socialinės globos namuose pagamintas net 6,3 metro ilgio pyragas (foto) (1)
Publikuota: 2021-11-10
Kategorija:
Renginiai
Lapkričio 5 d. Skemų socialinės globos namuose vyko didelis sujudimas. Nuo pačio ryto į valgyklos salę iš visų skyrių keliavo pyragai.
Bendromis jėgomis buvo sutepta ir papuošta įstaigos 85-čiui paminėti skirtas ilgiausias pyragas. 6,30 metrų ilgio pyragas pats ilgiausias per visą spalvingą įstaigos gyvavimą.
Ne tik gražų ir labai skanų pyragą globos namų bendruomenės nariai draugiškai ragavo skambant gyvai atliekamoms dainoms. O kur dar viktorina ir kitokios linksmybės... Tikrai graži šventė.
Šventėje svečiavosi Aleksandravėlės kepėjos su šakočio edukacine programa, kurioje labai noriai sudalyvavo kiekvienas norintis.

Rekomenduojami video
Balandžio 26 d. Ukmergėje vyko III republikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas – festivalis „Garsų sūkury“.
Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos jaunučių ansamblis „Re Do Mi“ laimėjo I vietos laureato diplomą. Jame dainuoja Smiltė Bimbaitė, Vitali
2017-04-27
Skaitmeninės rinkodaros agentūra „Raibec“ Panevėžyje organizuoja pirmąją regioninę konferenciją, kurioje bus apžvelgtos skaitmeninės rinkodaros aktualijos ir tendencijos. Renginys pirmiausia skirtas rinkodaros ir pardavimų vadovams bei specialistams, taip pat įmonių savininkams, dirbanti
2017-04-26
Balandžio 25 d. Skemų socialinės globos namuose prasidėjo 18-asis dailės, skulptūros, keramikos, kalvystės ir medžio drožybos pleneras „Kultūros sostinės belaukiant“ ir tęsis du mėnesius.
Jau 17 metų žymūs įvairių meno sričių Lietuvos menininkai čia gyvenantiesiems dovanoja unikalių dov
2017-04-26
Sporto šventės „Aš, mama ir mano močiutė“ nugalėtoja – rokiškėnės Gabijos Mekšėnaitės šeima (foto+video)
(9)
Balandžio 22-ąją Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Romuvos padalinio sporto salėje vyko Aukštaitijos regiono trijų kartų sporto festivalis „Aš, mama ir mano močiutė”. Sportiniais kostiumais ir plačiomis šypsenomis pasipuošusios mažosios dukrytės, mamos ir žavi
2017-04-26
Balandžio 22 d. aštuntą kartą Rokiškio tvarkiečiai sodino mišką. Šįkart talka vyko Juodupės seniūnijoje, Apūniškio miške. 1,5 ha kirtavietėje sužaliuos eglaičių jaunuolynas (pasodinta apie 4,5 tūkst. eglaičių). Pirmoji eglutė pasodinta ir papuošta rož
2017-04-25