Lietuvos ledo ritulio čempionate – 7 komandos (0)
Publikuota: 2017-08-30
Kategorija:
Sportas
Netrukus prasidėsiančiame Lietuvos ledo ritulio čempionate po metų pertraukos vėl startuos septynios komandos. Šalia praėjusi sezoną auksą iškovojusios Elektrėnų „Energijos“, antroje vietoje likusios Juodupės „Juodupės“, Vilniaus „Hockey Punks“, Rokiškio „Rokiškio“, Kauno klubo ir Vilniaus „Geležinio vilko“ komandų po daugiau dešimtmečio pertraukos į šalies ledo ritulio aukščiausiąjį ešeloną grįžta Klaipėdos „Baltija“. Tą skelbia oficialus šalies ledo ritulio portalas hockey.lt.
Pernai čempionate žaidusius Kauno „Tigrus“ keičia naujas Kauno klubas, kuris dar neturi pavadinimo. Ši komanda bus viena įdomesnių viso pasaulio ledo ritulio žemėlapyje, kadangi joje ruošiasi žaisti "funkcionierius", asociacijos „Hockey Lietuva“ prezidentas Petras Nausėda.
Beje, ši komanda sezonui ruoštis pradėjo viena pirmųjų, dar rugpjūčio pradžioje.
„Smagu, kad šalies čempionate vėl turime septynias komandas. Grįžta Klaipėda, kurioje jau senokai reikėjo komandos, mat vaikų klubai dirba gerai, nebuvo tik vyrų ekipos. Be jokios abejonės, favorite bus „Energija“, tačiau ir kiti klubai pasitempė, ieškojo pastiprinimo užsienyje. Tad laukia įdomus čempionatas, o kas gi bus pagrindiniai atlikėjai artėjančiose varžybose, sužinosime netrukus, mat klubai iki rugsėjo penktos dienos privalo pateikti paraiškas“,- sakė čempionato vykdantysis direktorius Gintaras Šabūnas.
Čempionatas vyks keturių ratų sistema, po kurių šeši klubai pateks į atkrintamąsias varžybas. Tad šį sezoną vienas klubas jau liks už atkrintamųjų varžybų borto.
Čempionatas prasidės rugsėjį. Reguliarusis sezonas baigsis vasario pabaigoje. Kovą vyks atkrintamosios varžybos ir čempionas turi paaiškėti iki kovo 26 dienos.
Rekomenduojami video
Artėjantis kalendorinis pavasaris po truputį kelia mintis apie žiemos pramogų pabaigą. Tačiau ledo ritulio gerbėjai apie atšilimą dar negalvoja, nes liko dar daugybė rungtynių siekiant išsiaiškinti Lietuvos 1 ledo ritulio lygos Mindaugo Kiero vardo taurei laimėti geriausią koman
2026-02-23
Savaitgalį Anykščiuose vyko sunkiosios atletikos varžybos, kuriose sudalyvauti ryžosi Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) trenerio Jono Aleksiejaus auklėtinių būrys, jau tradiciškai, į Rokiškį parvežantis „krūvą“ medalių.
Šį kartą tre
2026-02-19
Lietuvos jėgos trikovės federacija (LJTF) turi naują vadovą: ketverių metų kadencijai išrinktas rokiškėnas Domantas Barauskas, savo atleto karjerą pradėjęs Rokiškio atletinės gimnastikos klube „JTK Grizlis“.
Klubo ir vaikino trenerė Ala Sketerienė itin didžiavosi sp
2026-02-17
Praėjusį savaitgalį, vasario 13–15 dienomis, Elvos mieste (Estija) aidėjo šūviai – čia vyko tradicinis kasmetinis tarptautinis sportinio šaudymo turnyras „Elva Open“. Tarp gausaus dalyvių būrio Lietuvos vardą garsino ir trys Rokiškio rajono kūno kult
2026-02-17
Švenčiant Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną – Vasario 16-ąją – šalia Rokiškio ledo arenos susirinkę ledo ritulio aistruoliai vylėsi švęsti ir savo komandos, Rokiškio „Grizlių“, pergalę prieš svečius iš Šiaulių. Deja, nor
2026-02-17