Pandėlio gimnazijoje - olimpinė diena „Sportas – sveikata, bendravimas – jėga!“ (foto) (0)
Publikuota: 2021-09-21
Kategorija:
Sportas
Rugsėjo 15-16 dienomis Pandėlio gimnazijos 5-8 ir I-IVg klasių mokiniams stadione vyko olimpinė diena „Sportas – sveikata, bendravimas – jėga !“
Renginiuose svečiavosi A. Smetonos šaulių 5-osios rinktinės štabo darbuotojai, LK KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės kariai savanoriai.
Olimpinės dienos metu vyko įvairios olimpinės veiklos ir sportinės rungtys: nuotraukos konkurso „Aš sportuoju – Lietuvos gamtą fiksuoju!“ paroda, balsavimas už patikusią nuotrauką; viktorina sporto tema; olimpinės juostelės pynimas; piešimas ant medžio nuopjovos; krepšinis 3x3; futbolas 6x6; futbolas 5x5; kvadratas 5x5; estafetinis bėgimas 4x400; kariška estafetė; šauliška estafetė; tinklinis 3x3; graikiškas tinklinis 4x4.
Tarp 5-8 klasių krepšinio 3x3 varžybose geriausiai sekėsi „Saulucės“ komandai (8kl.), antroji vieta atiteko 8 klasės antrajai komandai, trečioji - 6 klasės komandai.
Kvadrato varžybose nugalėjo 6 klasės mergaičių komanda, antrąją ir trečiąją vietas užėmė 5 klasės mergaitės.
Futbolo varžybose pirmąją ir antrąją vietas iškovojo 8 klasės berniukai, trečiąją - 6 klasės komanda.
Viktorinoje apie sportą pirmąją vietą iškovojo Martyna L. (8 kl.), antrąją - Karolis M. (6 kl.), trečiąją - Modestas L. (6 kl.).
Ilgiausią olimpinę juostelę nupynė 8 klasės mokiniai, antrąją vietą užėmė 7 klasės, trečiąją - šeštos klasės mokiniai.
Graikiško tinklinio 4x4 varžybose nugalėjo 7 klasės komanda, antroji vieta atiteko 6 klasės, o trečioji - 8 klasės komandai.
Tarp I-IV gimnazinių klasių mokinių tinklinio 3x3 varžybose pirmą vietą iškovojo IVg klasės mokiniai, antri buvo „Vidmančiukai“ (IIg kl.), trečia - „Emos“ (IIg kl.) komanda.
Futbolo varžybose pirmąją vietą iškovojo Ig klasės mokiniai, antrąją - IVg, o trečiąją - IIIg klasės mokiniai.
Sporto viktorinoje pirmąją vietą laimėjo Armandas E.(IIg kl.), antrąją - Žygimantas S. (IVg kl.) ir Aivaras M.(IIIg kl.), trečiąją - Kamilė K.(IIIg.kl.).
Krepšinio 3x3 varžybose pirmoji vieta atiteko IVg, antroji - IIg, trečioji - IIIg klasei.
Estafetiniame bėgime 4x400 metrų pirmąją vietą iškovojo IVg klasės bėgikai, antrąją - IIIg , o trečiąją - Ig klasės mokiniai.
Taip pat vyko gražiausios nuotraukos „Aš sportuoju – Lietuvos gamtą fiksuoju!“ balsavimas. Susumavus gimnazijos bendruomenės balsus, išaiškėjo, kad gražiausi gamtos vaizdai buvo fiksuoti žiemą. Pirmoji vieta skirta Dainorai A.(IIg kl.), antroji - Jokūbai L.(IIg kl.), trečioji - Viltei D. (Ig kl.).
Kitas sporto renginys – bėgimo varžybos – vyks spalio mėnesį Pandėlio parke.
Kūno kultūros mokytoja Rima Žėkienė
Rekomenduojami video
Praėjusios savaitės pabaigoje rungtynes su „Kario“ komanda turėję žaisti rokiškėnai į varžybas Elektrėnuose taip ir neišvyko, o rungtynėms neįvykus dėl priešininkų kaltės, „Grizliams“ įrašyta techninė pergalė rezultatu 0:5 prieš 1-osios lygo
2026-03-24
Šią savaitę Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos pradinukai pradėjo azartiškai: fizinio ugdymo mokytojas Valdas Savickas surengė žadėtąsias pradinių klasių „Cornhole“ varžybas. Tai – jau tradicinis tarpklasinis susitikimas, organizuojamas kiekvieną pavasar
2026-03-24
Alytus tapo pergalingu miestu Rokiškio jauniesiems šauliams. Kovo 18 d. čia vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių šaudymo pistoletu finalinėse varžybose Rokiškio „Romuvos“ gimnazijos komanda įrodė savo pranašumą ir užėmė garbingą pirmąją vietą respublikoj
2026-03-23
Mūsų rajono moksleiviai ir toliau garsina Rokiškio vardą mokyklų žaidynėse. Kovo 12 d. jaunųjų (gim. 2015 m. ir jaunesni) Juozo Tumo-Vaižganto progimnazijos sportininkų komanda Panevėžyje dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių finalinėse varžyb
2026-03-20
Rokiškio ledo arenos ledas skaičiuoja paskutiniąsias dienas, tačiau Rokiškio rajono neįgalieji žiemos pramogų „paleisti“ dar nenori ir kovo 18 d. susirinko į jau tradicines neįgaliųjų aisštoko varžybas. Prieš trejus metus vos su keturiomis Rokiškio rajo
2026-03-18