Panevėžio mero taurė atiteko Rokiškio ledo ritulininkams (0)
Publikuota: 2017-11-21
Kategorija:
Sportas
Savaitgalį Panevėžio ledo arenoje vyko ledo ritulio turnyras Panevėžio miesto mero taurei laimėti.
Pirmą kartą mieste vykusiame turnyre dalyvavo keturios komandos: dvi Panevėžio komandos – „Olimpas“ ir „Rėkliai“, Utenos bei Rokiškio ekipos.
Panevėžio mero taurę laimėjo rokiškėnai. Antrąją ir trečiąją vietas pasidalijo panevėžiečių „Olimpas“ bei „Rėkliai“, ketvirtoji teko uteniškiams.
Rekomenduojami video
Praėjusį savaitgalį sužaidę neįtikėtinai puikiais rungtynes, artėjančio šeštadienio (gruodžio 6-sios) popietę HC „Rokiškio Grizliai“ ir vėl kviečia praleisti šalia Rokiškio ledo arenos palaikant savo miesto komandą! Mūsų miesto komanda
2025-12-05
Rokiškio šauliai iš Latvijos grįžo su apdovanojimais: sėkmingas startas tarptautinėje arenoje (foto)
(0)
2025 m. gruodžio 3 d. Tukumo mieste (Latvija) vyko tarptautinės žmonių su fizine negalia šaudymo sporto varžybos. Šiame turnyre pasirodė ir sėkmingus rezultatus demonstravo Rokiškio rajono komandos atstovai, iškovoję prizines vietas tiek komandinėse, tiek asmeninėse įskai
2025-12-04
„Polish Open 2025“ – tai komercinės šaudymo sporto varžybos, suburiančios kulkinio šaudymo sportininkus iš viso pasaulio. Šiemet jos vyko lapkričio 26–30 dienomis Bialystoke, Lenkijoje. Dalyvių gausa dar kartą patvirtino renginio populiarumą &ndash
2025-12-02
Šeštadienio popietę Rokiškio ledo arenoje įvyko ledo ritulio šventė: Rokiškio komanda „Grizliai“, svečiuose priėmusi Klaipėdos „Klaipėdą“, sužaidė neįtikėtinai puikias rungtynes. Jų rezultatas – 8:1 rokiškėnų naudai ir yra bevei
2025-12-01
Snaigėms klojant žemę, į garažų bei sandėliukų gilumas stumiami dviračiai. Tačiau tema – dar ne visai užmiršta, nes atėjo laikas „skaičiuoti viščiukus“ – apžvelgti kovo mėnesį startavusio dviračių entuziastų sezono rezultatus.
Trys turnyrai, daug startų
Roki&s
2025-11-25