Rokiškėnai parsivežė taurę (0)
Publikuota: 2023-04-01
Kategorija:
Sportas
Balandžio 1 d. Kaune vyko antrasis Lietuvos aisštoko čempionato etapas, kuriame dalyvavo net trys Rokiškio komandos. Labiausiai pasisekė Rokiškio Rotary klubo komandai, iškovojusiai 3-iąją vietą. Rotary komandoje žaidė Valdas Pipikas, Artūras Dilys, Simonas Tuska ir Linas Tamašauskas.
Pirmasis čempionato etapas vyko Rokiškyje, kur Rotariečiai taip pat laimėjo 3-iąją vietą.
Trečiasis Lietuvos aisštoko čempionato etapas planuojamas birželio mėnesį Lazdijuose.
Rekomenduojami video
Kovo 14-15 dienomis Kėdainiai tapo sportinių šokių šokėjų sostine: mieste esančioje arenoje vyko 2026 metų Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionatas ir pirmenybės. Ant parketo susibūrė stipriausi šalies solo šokėjai ir sportinių šokių poras,
2026-03-16
Kasmetinėse „Telšių sporto ir rekreacijos centro sunkiosios atletikos centro taurė 2026“ varžybose startuojantys Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) jaunieji sunkiaatlečiai ir šiais metais nepabūgo kovoti turnyre, subūrusiame net 125 sportininkų ne tik i&s
2026-03-16
Kovo 14-ąją Kaune virė azartiškos kovos – čia vyko Lietuvos jaunimo čempionatas šaudant pneumatiniais ginklais. Varžybose itin ryškiai pasirodė gausi mūsų sportininkų delegacija, namo parsivežusi ne vieną čempionų titulą ir asmeninių pergalių komplektą.
Vaikinų grup
2026-03-16
Laukia aktyvi sporto savaitė! Kviečiame palaikyti sportininkus!
2026-03-10
Rytoj – Kovo 11-oji, kurią kiekvienas Lietuvos pilietis mini skirtingai. Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos bendruomenė šį kartą nutarė šaliai svarbią datą paminėti 5-8 klasių „Cornhole“ varžybomis. Jas kovo 9-ąją organizavo fizinio ugdymo mokytojai Vald
2026-03-10