Rokiškio KKSC šauliai vėl pelnė medalius (0)
Publikuota: 2022-01-28
Kategorija:
Sportas
Sausio 23 dieną Kaune vyko Lietuvos jaunimo iki 18 metų šaudymo čempionatas, kuriame varžėsi daugiau nei 100 stipriausių šalies sportininkų.
Puikiai varžybose pasirodė Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro šauliai. Gustė Mickytė tapo Lietuvos jaunimo iki 18 metų čempione, o Ąžuolas Jankauskas pasidabino trečiosios vietos medaliu.
Šį savaitgalį Gustė ir Ąžuolas kartu su treneriu Giedriumi Kublicku išvyksta į atrankines Europos jaunių komandines varžybas Estijoje.

Rekomenduojami video
2x2 krepšinio turnyras sugrįžta į Juodupę! Birželio 6 d. 12 val. kviečiame visus susirinkti į komandas, sudalyvauti krepšinio turnyre bei smagiai praleisti laiką.
Į turnyrą yra reikalinga išankstinė komandų registracija, kurią galėsite rasti šioje nuorodoje: 
2026-05-21
Praėjusį savaitgalį, gegužės 16 d. Rokiškyje prasidėjo šių metų mažo kalibro ginklų šaudymo sezonas. Čia vykęs Lietuvos jaunučių čempionatas sportininkams tapo skirtingų iššūkių arena: vieniems tai buvo patys pirmieji žingsniai oficialiuose rezultatų protokoluose,
2026-05-18
Gegužės 27 d. 9 val. Rokiškio kūno kultūros ir sporto centre vyks asmenų, turinčių negalią, „Cornhole“ turnyras.
Jau ne pirmus metus organizuojamas asmenų turinčių negalią „Cornhole“ turnyras suburia bendruomenę, geras emocijas ir aktyvų laisvalaikį mėgsta
2026-05-13
Savaitgalį gražiuosiuose Anykščiuose vyko atviros Anykščių jaunių rajono pirmenybės, kuriose be vietos sportininkų dalyvavo ir jaunieji sunkiosios atletikos entuziastai iš Panevėžio bei Rokiškio. Kovoms rokiškėnus paruošė Rokiškio Kūno kultūros ir spo
2026-05-12
Rokiškio sporto padangėje – ryškus akcentas. 2026 m. gegužės 30 d. paplūdimio tinklinio entuziastai susitiks „Velykalnio arenoje“, kur vyks jau XXI-asis tradicinis paplūdimio tinklinio turnyras Rokiškio miesto seniūno taurei laimėti.
Šis sporto renginys
2026-05-12