Sirgaliai laukia, kol jaunieji krepšininkai grįš į pergalių kelią (video +foto) (0)

Publikuota: 2021-11-30 Kategorija: Sportas
Sirgaliai laukia, kol jaunieji krepšininkai grįš į pergalių kelią (video +foto)
Linos Dūdaitės-Kralikienės nuotr. / Atkakli kova dėl kamuolio (rokiškėnai - mėlyna apranga).

Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centro U-18 vaikinų krepšinio komanda per pastarąsias porą savaičių Moksleivių krepšinio lygoje patyrė du pralaimėjimus ir šiek tiek nukrito turnyrinėje lentelėje. Dabar iš septynerių rungtynių laimėję trejas, jie yra lygos B diviziono A pogrupio, kuriame žaidžia septynios ekipos, penktoje vietoje. Komanda pakankamai kovinga ir perspektyvi, tad sirgaliai laukia, kada ji grįš į pergalių kelią.

Lapkričio 30-ąją mūsiškiai krepšininkai, kurių gretas išretino traumos, namuose priėmė labai stiprų varžovą – Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijos komandą. Vien tik pažvelgus į komandų startinius penketus, buvo akivaizdu, kad svečiai fiziškai pranašesni už mūsiškius. 

Panevėžiečiai iš karto bandė diktuoti sąlygas aikštelėje. Nors ir aukštesni, fiziškai stipresni, jie negalėjo šeimininkauti po rokiškėnų krepšiu: mūsiškiai gana sėkmingai gynėsi, periminėjo kamuolius. Daugiau sėkmės svečiams atnešė tolimi metimai: iš esmės būtent jų dėka panevėžiečiai jau pirmąjame kėlinyje įgijo saugią persvarą.

Nors rokiškėnai pasižymi kovingumu, gebėjimu nenuleisti rankų ir stengtis iki paskutinės minutės, visgi perlaužti rungtynių eigos sau naudinga linkme jiems nepavyko. Pergalę 97:74 šventė panevėžiečiai.

Tai jau antra mūsiškių nesėkmė iš eilės. Praėjusią savaitę rokiškėnai 72:87 nusileido Utenos DSC ekipai. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video