U14 krepšininkai iškovojo antrąją pergalę (0)
Publikuota: 2022-11-23
Kategorija:
Sportas
Antrąją pergalę Moksleivių krepšinio lygos U14 C diviziono čempionate iškovojo mūsų sporto centro auklėtiniai, vadovaujami Gvidono Markevičiaus.
Varžybose išvykoje Anykščiuose, rokiškėnai įtikinamai 72:51 įveikė Anykščių KKSC krepšininkus.
17 taškų prie komandos pergalės prisidėjo Matas Lekūnas, 15 pelnė Justas Bagdonavičius, po 12 pridėjo Ignas Juodelė ir Domas Čiurlys.
Artimiausias rungtynes U14 čempionate rokiškėnai žais namuose šį trečiadienį 17.00 val., kuomet priims Sostinės KM IV-ąją komandą.
Rekomenduojami video
Praėjusį šeštadienį Šiauliai tapo šalies kovos menų centru – čia vyko Lietuvos suaugusiųjų sambo čempionatas. Tradiciškai stipriai šiose pirmenybėse pasirodė Rokiškio atstovai.
Rokiškėnų komandai šis čempionatas buvo itin sė
2026-03-30
Prasideda Mindaugo Kiero taurės atkrintamosios rungtynės.
Rokiškio „Grizliai“ reguliariajame sezone iškovojo 5-ąją vietą, todėl ketvirtfinalyje susitiks su 4-ąją vietą užėmusia Šiaulių „Šaulys“ komanda. Serijoje bus žaidžiama iki dvi
2026-03-27
Jei Rokiškio rajono mokyklų bendruomenės jau „atradusios“ amerikietiškąjį žaidimą „Cornhole“, tai mažieji ugdymo įstaigų auklėtiniai dar tik pradeda pažinti šią sporto šaką. Visgi, entuziazmo ir noro varžytis jiems netrūksta, tad Vaidas Valotka met
2026-03-26
Kovo 29 d. (sekmadienį) Rokiškio arenoje - Rokiškio rajono krepšinio lygos finalai.
Nepraleiskite!
2026-03-26
Praėjusį savaitgalį Jaunolainėje (Latvija) įvyko trečiasis šio sezono Lietuvos-Latvijos kornholo lygos (LLCL) etapas. Beveik 40 žaidėjų grūmėsi ne tik dėl pergalės, bet ir dėl svarbių LLCL reitingo taškų.
Asmeninėse varžybose triumfavo Mantas Valeišis. Tai yra jau antrasis jo l
2026-03-25