U19 čempionate pagaliau iškovota pirmoji pergalė (0)
Publikuota: 2022-10-31
Kategorija:
Sportas
Moksleivių krepšinio lygos U19 čempionate pagaliau iškovota pirmoji pergalė. Po pirmųjų dviejų nesėkmių prieš Vilniaus ir Ukmergės komandas Rokiškio krepšininkai savo aikštelėje 70:55 palaužė Panevėžio R.Sargūno sporto gimnazijos auklėtinius.
Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Panevėžio, tačiau trečiajame kėlinyje užsivedę rokiškėnai spurtavo ir perėmę iniciatyvą šventė pelnytą pergalę.
17 taškų prie pergalės prisidėjo Justas Lukošiūnas, 14 pelnė Matas Juozapavičius, 12 - Mato Seibučio sąskaitoje.
Rekomenduojami video
2025 m. gruodžio 7-ąją Alytuje vyko prestižinės „Alytaus mero taurės“ šaudymo sporto varžybos, sutraukusios gausų būrį šios sporto šakos entuziastų. Varžybose, kuriose sportininkai rungėsi šaudydami pneumatiniais ginklais, sėkmingai pasirodė ir Rokiškio
2025-12-08
Rokiškio ledo ritulio komanda „Grizliai“ du šeštadienius iš eilės mėgavosi pergalėmis namų arenoje. Viena – itin saldus revanšas paskutinįjį lapkričio savaitgalį žaidžiant su Klaipėdos „Klaipėda“, kita išplėšta kiek sunki
2025-12-08
Sekmadienis - krepšinio diena ir šį kartą - jau Rokiškio sporto arenoje!
Žaidėjams bėgti teks toliau, komandos treneriui nebereiks maišytis aikštelėje, o žiūrovai pagaliau galės atsisėsti ant kėdžių, laukti eilėje prie tualeto taip pa
2025-12-05
Praėjusį savaitgalį sužaidę neįtikėtinai puikiais rungtynes, artėjančio šeštadienio (gruodžio 6-sios) popietę HC „Rokiškio Grizliai“ ir vėl kviečia praleisti šalia Rokiškio ledo arenos palaikant savo miesto komandą! Mūsų miesto komanda
2025-12-05
Rokiškio šauliai iš Latvijos grįžo su apdovanojimais: sėkmingas startas tarptautinėje arenoje (foto)
(0)
2025 m. gruodžio 3 d. Tukumo mieste (Latvija) vyko tarptautinės žmonių su fizine negalia šaudymo sporto varžybos. Šiame turnyre pasirodė ir sėkmingus rezultatus demonstravo Rokiškio rajono komandos atstovai, iškovoję prizines vietas tiek komandinėse, tiek asmeninėse įskai
2025-12-04