Maisto produktų galia: kas sumažins sąnarių skausmą? (0)

Publikuota: 2022-03-16 Kategorija: Sveikata
Maisto produktų galia: kas sumažins sąnarių skausmą?
Asociatyvi nuotr.

Nesunku pastebėti, kad sąnarių skausmas yra vienas labiausiai erzinančių bei varginančių. Jį jaučiantis žmogus ne tik dažniausiai nebegali mėgautis ypač aktyviomis pramogomis, bet ir namų ruošos darbai neretai pareikalauja kur kas daugiau pastangų nei anksčiau, Taigi, natūralu, kad žmonės, kurių kasdienybę temdo sąnarių skausmas, pradeda ieškoti priemonių jam apmalšinti. Gera žinia ta, kad galima rinktis ir visiškai natūralias priemones – pasirodo, sąnarių skausmą malšina net kai kurie maisto produktai. Tad pats metas sužinoti, ką turėtumėte valgyti dažniau bei didesnėmis porcijomis, kad išvengtumėte šio skausmo.

Vynuogės, citrusiniai vaisiai bei vyšnios

Sunku būtų rasti žmogų, kuris nemėgtų vaisių bei uogų. Šie gardėsiai visų pirma, mielai valgomi dėl savo puikaus skonio, o taip pat – dauguma žmonių stengiasi per dieną suvalgyti bent kelias porcijas vaisių bei uogų, nes žino, kad juose esančios medžiagos stiprina imunitetą. Ir tai – tikrai svarios priežastys valgyti kuo daugiau vaisių ir uogų, tačiau taip pat verta žinoti, kad kai kurie iš jų, malšina ir sąnarių skausmą. Štai, pavyzdžiui, vynuogės yra labai naudingos todėl, kad jose yra gausu proantocianidino. Tai – augalinis junginys, kuris mažina sąnarių skausmą bei uždegimą. Taip pat pravartu valgyti ir kuo daugiau citrusinių vaisių (žaliųjų bei geltonųjų citrinų, apelsinų, greipfrutų ir t.t.), kadangi jie ypač turtingi vitaminu C, o pastarasis – taip pat yra labai svarbus, siekiant išvengti sąnarių skausmo. Na, o dažnas vyšnių arba jų sulčių vartojimas, taip pat prisideda prie sąnarių uždegimo bei skausmo mažinimo.

Žalioji arbata

Šios rūšies arbata turi daug gerbėjų visame pasaulyje dėl subtilaus savo skonio. Tačiau verta pastebėti, kad šiuo gėrimu labai naudinga mėgautis ir tuo atveju, jei jaučiate sąnarių skausmą ar esate kamuojami jų uždegimo. Viskas todėl, kad šioje arbatoje yra polifenolio, o jis ir mažina sąnarių skausmą bei uždegimą.

Na, o, jei skausmas yra ypač intensyvus ir trukdo kokybiškai judėti, gali būti reikalingas sąnario keitimas. Informaciją, susijusią su paslaugos kaina, rasite sanariokeitimas.lt internetinėje svetainėje..

Užs. nr. 1690.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video