Veido ir kūno oda. Kodėl veido odai reikia skirti papildomo dėmesio? (0)

Publikuota: 2021-10-27 Kategorija: Sveikata
Veido ir kūno oda. Kodėl veido odai reikia skirti papildomo dėmesio?
Asociatyvi nuotr.

Kalbant apie odos priežiūrą, labai svarbu pasirinkti aukštos kokybės kosmetiką, atitinkančią jūsų odos poreikius iš plataus asortimento. Priklausomai nuo išsiskyrusių riebalų kiekio ir porų būklės, oda gali būti įvairių tipų priemonių, tinkamų sausai (dehidratuotai), riebiai, normaliai ar mišriai odai ir reikalingos skirtingos odos priežiūros priemonės, nes kitaip nebus tinkamo rezultato. Jei jūsų oda jautri, raudona ar alergiška, labai atsargiai rinkitės odos kosmetiką. Taip pat nepamirškite apie specialius brandžios odos poreikius. Probleminei, spuoguotai odai taip pat reikia ypatingos odos priežiūros. Kad jūsų oda būtų sveika, lygi, švelni, švari, sudrėkinta ir kruopščiai prižiūrima kiekvieną dieną. Jei kartą per savaitę atliekate grožio procedūras, švari ir tinkamai sudrėkinta oda atrodys nepriekaištingai. Odos priežiūros priemonės yra būtinos kiekvienam, dėl to jei jų dar neturite, užsukite ir išsirinkite tinkamiausias.

Ryte ir vakare veido odą reikia valyti ir drėkinti tam, kad ji išliktų švari ir glotni

Geriausia ryte naudoti lengvesnį odos valiklį-pienelį arba micelinį vandenį. Atgaivinkite švarią odą tonikais ir patepkite odos poreikius atitinkančiu dieniniu kremu. Vasarą naudokite kremus su UV apsauga. Nepamirškite pasirūpinti ir jautria akių oda. Vakare naudokite makiažo valiklį-gelį, putas, aliejų ar kitą odos poreikius atitinkančią kosmetiką. 

Tik tepdami naktinius kremus ir paakių kremus ant švarios odos,  galite pasiekti norimų rezultatų. Jei manote, kad jūsų odą reikia intensyviau drėkinti, prieš tepdami kremą naudokite serumą. Esmė tame, kad jis padės sustiprinti kremo poveikį. Kartą per savaitę pasirūpinkite veido  kaukėmis, atitinkančiomis jūsų odos poreikius. Kaukės gali turėti skirtingus poveikius, tai gali būti balinimas, stangrinimas, drėkinimas, maitinimas ar valymas. Odos priežiūros priemonės yra žymiai efektyvesnės, kai naudojamos priemonės odai valyti, todėl svarbu reguliariai naudoti odai tinkamiausią šveitiklį. Kiekvienam odos tipui yra labai svarbus odos drėkinimas ypač sausai, dehidratuotai odai, tačiau net ir riebią odą reikia drėkinti. Tokiai odai rinkitės veido drėkinimo priemonės, kurios sudarytos vandens pagrindu, tam puikiai tinka gelinio pavidalo veido kremai. Brandžiai odai yra aktualu stangrinančios priemonės. Problemiškai, į aknę linkusiai odai reikalingos priežiūros priemonės, kurios veiktų lokaliai.

Būtina pasirūpinti ir kūno oda, nes rankos ir kaklas taip pat išduoda žmogaus amžių

Renkantis kosmetiką kūno priežiūrai, taip pat svarbu naudoti tik jūsų odos tipui tinkamas priemones. Sausai ir jautriai odai naudokite tokius valiklius kaip kremai, aliejai ir kiti švelnūs valikliai. Kasdieninei normalios ir riebios odos priežiūrai rinkitės gelius, putas ar kitus jums patinkančius kvapnius produktus. 

Skystas muilas arba kietas muilas yra ne tik priemonė kasdieniam odos nešvarumui nuvalyti, bet ir priemonė drėkinti. Jei reikia, drėkinkite odą ir maitinkite ją kremais, losjonais, kūno aliejais ar kitais mėgstamais produktais. Atsipalaiduoti vonioje bus maloniau, į vandenį įpylus mėgstamos kvapiosios jūros druskos arba vonios aliejaus.

 

Užs. nr. 1501.

Dalintis naujiena

Sponsored Video