Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Padėkos diena: šventinė akimirka ir bendruomenės vienybė (foto) (0)

Publikuota: 2024-06-20 Kategorija: Švietimas
Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Padėkos diena: šventinė akimirka ir bendruomenės vienybė (foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Padėkos diena

2024 m. birželio 19 d. Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje vyko tradicinė Padėkos diena, skirta pagerbti mokinius už jų pasiekimus akademinėje, kūrybinėje ir sporto srityse. Renginio vedėjai, Afroditė Tuskaitė ir Arūnas Navickas, šventę pradėjo šiltais žodžiais apie mokymosi svarbą ir pasiekimų vertę.

Gimnazijos direktorė Rasa Pranckūnienė sveikino mokinius ir dėkojo už jų sunkų darbą ir indėlį į gimnazijos bendruomenę. Renginio metu buvo įteiktos padėkos už puikius pasiekimus mokykloje, rajono ir šalies olimpiadose, sporte, konkursuose bei aktyvų dalyvavimą mokyklos gyvenime.

Muzikinė pertraukėlė su Franko Sinatros daina „Fly Me to the Moon“, atliekama Smiltės Bimbaitės, suteikė renginiui ypatingo žavesio. Po muzikinės pertraukos, padėkos buvo teikiamos mokytojams, kurie savo atsidavimu ir profesionalumu prisideda prie mokinių sėkmės.

Šventėje dalyvavo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, administracijos darbuotojai bei tėvai. Padėkos buvo teikiamos ir už aktyvią savanorystę, meno bei sporto pasiekimus. Specialios padėkos buvo skirtos mokiniams, dalyvavusiems meno konkursuose ir parodose, bei aktyviai veikusiems mokinių savivaldoje.

Gimnazijos tikslas yra skatinti mokinių pasiekimus ir asmeninę pažangą visose srityse. Renginio metu padėkos buvo teikiamos ne tik už akademinius pasiekimus, bet ir už puikų lankomumą, kūrybiškumą ir iniciatyvumą.

Mokyklos tarybos pirmininkas Simonas Tuska apdovanojo geriausiai lankančią klasę ir tėvus, baigusius kadenciją mokyklos taryboje.

Padėkos diena Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje tapo puikia proga bendruomenei susiburti ir pasidžiaugti nuveiktais darbais bei pasiekimais. Tokie renginiai stiprina bendruomenės dvasią ir motyvuoja mokinius siekti dar aukštesnių tikslų ateityje.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video