Dėkingi už pagalbą (0)

Publikuota: 2021-08-30 Kategorija: Tribūna
Dėkingi už pagalbą
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Gyvojo Rožinio draugijos kongresas

Ugniagesių savanorių draugija vykdo projektą ,, Socialinių paslaugų teikimas Rokiškio mieste”, Informaciją apie teikiamas nemokamas transporto paslaugas sužinojome iš koordinatorės Liucijos Pipinienės. Labai apsidžiaugėme, kad buvo galimybė mums šia nemokama transporto paslauga pasinaudoti.


Liepos 31d. Panemunėlio parapijoje vyko Panevėžio vyskupijos XVI Gyvojo Rožinio draugijos kongresas. Reikėjo nuvežti choristus ir Gyvojo Rožinio dalyvius į Panemunėlį. Dėkojame ugniagesiams savanoriams už pagalbą.


Rugpjūčio 16 d. vykome į Krekenavą, į Žolinės atlaidus. Mums labai maloniai patarnavo vairuotojas Alvydas Prokopavičius. Iš Krekenavos mus nuvežė į Paberžę. Kadangi buvo pietų metas, draugiškai pasivaišinome. Aplankėme ir pasimeldėme prie T. Stanislovo Dobrovolskio OFM Cap. Kapo, gėrėjomės meno kūriniais kuklioje medinėje bažnyčioje. Vietinė ekskursijų vadovė supažindino su T. Stanislovo gyvenimo būdu, Jo pagalba vargstantiems, aprodė turtingą liturginiais rūbais ir relikvijomis muziejų. Pilni įspūdžių grįžome namo. Vairuotojas kiekvieną nuvežė į namus. Diena buvo kupina Dvasinių malonių.
Ona Seibutienė
Rokiškio parapijos GR vadovė

„Rokiškio Sirena“ redakcijos nuomonė nebūtinai sutampa su išsakyta nuomone. Skiltyje „Tribūna“ galite pasisakyti visi.
Savo tekstą siųskite el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt arba paprastu paštu Nepriklausomybės aikštė 12, Rokiškis

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video