Kalneliškių kapinėse degė kapavietė (video) (5)

Publikuota: 2019-08-19 Kategorija: Tribūna
Kalneliškių kapinėse degė kapavietė (video)
Rokiškio Sirena nuotr. /

„Rokiškio Sirena“ sulaukė skaitytojos atsiųsto video iš Kalneliškių kapinių: „Nežinau ar galima į Facebook kelti tokius vaizdus, tačiau reikia kažkaip paprotinti žmones, kurie palieka degančias žvakes degti be žvakidžių tokią karštą dieną kaip ši ir dar ant tokio pilno kapo, pilno visai sausų vainikų, puokščių...

Šiandien buvome Kalneliškių kapinėse su dukrytėmis aplankyti kapo. Užtrukome pakankamai ilgai, ieškojome pavėsio pailsėti, apžiūrėjome kitų kapaviečių antkapius... Vėliau nuėjome į stotelę laukti autobuso, tačiau buvome visą pusvalandį per anksti. Besišnekučiuojant pamatėme kapinių kairiojoje pusėje stiprokus dūmus, kylančius į viršų. Mąstėm, svarstėm, nejaugi išdrįso kažkokie žmonės šiukšles ar žoles deginti...

Aplinkuj buvo daugiau besidarbuojančių žmonių, keista, kad niekas nepastebėjo ar nesureagavo... Nutarėm bėgti patikrinti, kol dar laiko turime. Pamatėme, kad šalia degančio kapo jokio žmogaus nėra, o kapas ne tik kad smilko, bet jau ir degė liepsna.

Nežinau kodėl iš viso kilo mintis nufilmuoti, gal tam, kad galėčiau saviem parodyti ir perspėti kaip būna... Iš kart sutarėme su dukrytėm pasiskolinti iš kitų kapų vazeles, kurios buvo be gėlių, bet su vandenuku (turbūt paruoštos, kad nereiktų kitam kartui prisinešti vandens), tad pylėme vandenį pradžiai iš jų, kol neilgai trukus atskubėjo jauna pora. Moteris paklausė ar nėra ten vandens, o vyras atnešęs visą kibirą greitai užgesino viską... Tad ačiū jiems.

Tikiuosi, kad šis atvejis paprotins kitus kapinių lankytojus, kurie taip neatsakingai sudega žvakutes bet kur ir bet kaip, bei taip ilgai laiko sudžiūvusius gėlių vainikus, kurie labai greitai gali užsiliepsnoti“.

 

"Rokiškio Sirena" redakcijos nuomonė nebūtinai sutampa su išsakyta nuomone. Skiltyje "tribūna" galite pasisakyti visi.

Savo tekstą siųskite el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt arba paprastu paštu Nepriklausomybės aikštė 12, Rokiškis.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video